Dövüş sporları hakkında kendimi nasıl savunabilirim?

Arkadaşlar genel olarak zayıf bir insanım vejeteryan olmam sağlıksız beslenmem ve çok yemek seçmem beni zayıf kılıyor o nedenle olası bir saldırıda kendimi savunabilmem için herhangi bir dövüş sporu önerebilir misiniz? Unutmayın bu sporu asla bir başka insana zarar vermek için kullanmayacağım. Eğer kafama yatan ilgimi çeken bir spor olursa sağlıklı ve düzenli beslenerek hayatımı düzene sokmak istiyorum.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Selam Karete, Tekvando yaptım tamamen esneklik kazanırsın, ama gerçek bir kavgada işine yaramaz (1,5 yıl yaptım bu sporları)

Kick Boks veya Boks iyidir. Ama önce Body yapıp kuvvetlenmelisin, yoksa bu sporlar sana çok ağır gelir 1-2 ayda bırakırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Diğer sporlardan daha etkili ve kolay olan Kick-box seçebilirsin ama biryandanda ağırlık çalışmayı ve protein ağırlıklı beslenmeyi unutma.

0|0
    0|0
    • Bakalım bu kış okuldan mezun olduğum için ve seneye üniye plan yaptığım için bu kış sadece dershane olucak hayatımda zamanım olduğu için spora ağırlık vermeyide düşünüyorum

• Karete tekvando judo falan bunları es geç ve güzel bir spor salonuna yazıl vücut geliştirmeye başla. Hacmin geliştikten sonrada temel bir kickbox eğitimi al.

0|0
    0|0
    • O es geçtiğin şeyleri bende geçtim zaten bu kış spora gidip biraz geliştirdikten sonra dövüş sporu yapıcam zaten ama hangisi bilmiyorum

• Ne yazıyor yorumum da? Kickbox yap diyorum işte. Yere sağlam basarsın, savunman artar.

• Olabilir mantıklı

Yükleniyor...