Erkeğin ilgisizliğini nasıl en aza indirebilirim?

sevgilim çok ilgisiz yeri geliyor çok sahipleniyor ama gün içinde sadece akşamları arıyor soruyorum çok yoğunum müsait olamıyorum diyor.güzel bir söz duyabilmek iiçin ağzından kırk takla atar hale geldim .onu çok seviyorum tek sorunumuz onun bu ilgisiz oluşu.o öyle olunca bende ilgilenmiyorum pek çoğu zaman o arayana kadar aramıyorum bile.onu düzeltebilirmiyim sizce ?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• bence biraz kendini geriye çek. yani akşamları aradığında sende ona güzel kelimeler kullanma. biraz kendisinden soğuduğunu hissetsin. gerekirse bi gece mesela yanlışlıkla(bilerek yani=)) telefonun kapalı olsun bi merak etsin seni. sarjsızlıktan kapanmışfilan de. azıcık ağırdan sat derler ya hani onu yap. bak nasıl da o yoğunlukta seni arıyor=)

1|0
    0|0
    • ben hemen hemen her konuşmamızda güzel konuşuyorum belki örnek alır beni de o da aynı şekilde bana yaklaşır diyorum ama yok.ben çok sevdiğim için kendimi tutamıyorum işte :( 2 sene olacak nerdeyse şimdiye kadar ilgilendim olmadı ilgisizleştim olmadı çok tuhaf biri . ama benim ona olan sevgimden emin işte belkide ondan böyle rahat ama ben hep böyleydim diyor.açıkçası kendimi tam anlamıyla nasıl geri çekebileceğimi bilmiyorum yardımcı olursan sevinirm..

• teşekkür ederim doğru söylüyorsun :S

• rica ederim...

Erkekler Ne Diyor 10

• bu kadar abartmayın!ölmezsin

0|0
    2|1
  • Belki de işleri gerçekten yoğundur. Bu ilgisizliiği azaltmak evlilere önerilebilir. Ama sen sevgilinden muzdaripsin. Ne yapabilirsin ki en fazla onu kendine bağlaman için? Şimdi burada bazı şşeyler yazarsam olmayacak. Yani kadının, erkeğini kendine bağlaması biraz da yatak odasıyla ilgili ama dediğimi gibi o da evli çiftler içöin bir kurtuluş yolu. Sen daha sevgilisin. Onun hoşuna giden şeyleri yap ama her güğn değil. Bir gün rahat bırak, arama; ertesi gün sürpriz yap, yine bir gün rahat bırak, sonra başbaşa bi,şeyler yapoın, mesela yemek yiyin. Konuşabileceğiniz ortam oluştur... Bir çok seçenek mevcut...

0|0
    0|0
    • artık görüşmemiz mümkün değil.o askere gdecek benim daha okulum var ve ayrı şehirlerdeyiz.

• Onu seviyorsan ve onun seni sevdiğine inanıyorsan problem yok demektir... İlişkilerde arada bir ilgisizlik olabilir... Yeri geliyor canımız dediğimiz anne ve babamıza bile ilgi göstermekten geri kalabiliyoruz ama bu ilgisizlik onları sevmediğimiz anlamına gelmiyor... Bu da buna benzer... Bazen çok ilgi gösterip bazen ilgisiz kalabilir... Kronik bir durum değil..

1|0
    0|0
  • kapris kapris

0|0
    0|0
  • Düzeltemezsin maalesef...

Şimdi böyle bir öngörü yapıp seni üzmek istemiyorum ama ne yazık ki gün içinde ilgisini başkalarına harcıyor... Yoğunluğu bu yüzden...

Hiçbir iş, hiçbir meslek sevgiliyi ihmal edecek bir yoğunlukta değildir... 18 saat uçuş yapan pilotlar, hostesler, yerin 500metre altındaki madenciler bile bir fırsatını bulup, sevgililerine bir güzel söz söyleyebiliyorlar...

0|0
    0|1
  • bi erkekden bu kadar fazla ilgi beklemen normal ama bi erkek okadar ilgili olmaz hiç bir zaman (light erkekelr hariç) erkeklerin geninde yoktur özellikle elde evlendikten sonra :)) zaten senı sevdiğini biliyorsun her dakıka duymanın ne gereği varkı bunu

0|0
    0|0
    • beni sevdiğini söylesin demiyorum ki ben zaten yanlış anlamışsın.gün içinde sadece akşamları eve gdince araması da normal mi sence ?

• çalışıyorsa eger normal, bende aramıyorum gün içinde

• onu ne kadar boğarsan o kadar çok kaybetme riskin yüksek

0|0
    0|0
  • Fazla ilgi iyi değildir.

0|0
    0|0
  • ilgisizse ilgisizdir kolay kolay düzeltemezsin

0|0
    0|0
  • Soy, soyun.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 6

• akısına bırak ya kasmayın bır bırınızı o armıs sen aramısın ne fark ederkı bırde sevgılınle konus anlat rahatsız oldugun durumları olmasını ıstedıklerını o da anlar ama egerkı ıısım var onun ıcın dıyorsa emın ol dogru soyluyordur uzmeyın bırbırınızı yaa

1|0
    0|0
    • kaç kez konuştum ben böyleyim beni böyle kabul et bilerek yaptığım bişey değil diyor

• Allah korusunn yaa :( off ikilemde kaldım şimdi

• ya sevgılının kısılıgı bellı eger sen boyle mesafe koyar bılmem ne yaparsan ıyıce kacar o

• senin şu durumunu bende yaşadım 2 yıllık ilişkimde oda aynı şekilde ne sevdini söylüyodu neden tatlı bir söz söylüyodu bildin meşe kütüktü yani sen öylemisin bende bundan sonra bak nasılım dedim bir anda aramayı mesaj atmayı kestim aaa baktım beni aramayan aradımda bile doğru düzgün açmayan çok yoğunum diyen adam beni 10 kez aramaya başladı o 10 kez aradı ama ben en fazla 3 kez açtım telefonunu biraz kaçan kovalanır dene sende sonra senı sevdını kendı söyler emin ol..:)

0|0
    0|0
    • zaten akşam gece ondan sonra arıyor sadece birgün açıp iki gün açmayacakmıyım şimdi?açmasam tamamen keser o ailesinn yanında açamıyor müsait değil der hiç umursamaz diye korkuyorum.

• haklısın :)

• umursar umursar ama sen onu umursamazsan umursar evren böyle işte senin istedin seni istemez senin istemedinde köpek olur peşinde o yuzden mesafeli ve umursamaz olursan bu oğlak erkeği avcunun içinde olur ben oğlak burcu tecrübesini yaşadım kendinden başka kimseyi düşünmez bencilin tekidir.

• ağırdan sat kendini.göster ama elletme çok doğru sözdür.önce az yüz ver sonra kaç.yaralı ceylan numarası yap yani.kapiş?

0|0
    0|0
    • yapamıyorum öyle işte :( yani işe yaramıyor bu çocukta onun vurdumduymazlığı beni deliediyor ve bunu konuşurken belli edemeden duramıyorum :/

• offf bu çocuk senin bildiğin gibi değil hiçbir çözüm işe yaramıyor. ksıkandırıyorum anlık değişiyor sadce sonra yine aynı.ayrılıyorum olmuyor, soğuk davranıyorum hayırdır diyor sadece yine bir değişim olmuyor

• kaliteli oyna sende.kıskandırmak taaa yeşilçamda kaldı

• merak ettim ne burcu bu adam

0|0
    0|0
  • bunu duzeltemezsın

0|0
    0|0
  • bi süree sen de ona ilgisiz ol bak gör neler oluyor :D

0|0
    0|0
    • benimde ilgisiz olduğum zamanlar oldu ama hiçbişey değişmiyor sanki sadece hayırdır hiç arayıp sormuyorsun diyor o kadar :S

• o zman değişmez o uğraşma :d

Yükleniyor...