Bayan ve bayların hangi hallerini, davranışlarını yakıştıramıyorsunuz?

Yaşına göre veya ortamına bulunduğunu konuma göre değil...

Genel olarak Bayanlarda ve Baylarda hangi Davranışları Halleri Konuşmalarını Yakıştırmazsınız?

Güncellemeler:
Arkadaşlar Cinsellik Çağrıştıracak Davaranışları Geçiniz..Onlar Zaten Yoldan çıkmıştır

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• -burnunu karıştırıp o yere balgam atan kızlar ( o elle kep yap )

- tayt giyip cıktırıldım konuşan erkekler ( fondatende sür bacım)

iki cinstede bunları yapanları sevmem...

zaten digerleri klasik sizler yamışsınız

link erkek

link kadın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir kızın yada kadını sokak ortasında yüksek sesle telefonla konuşması, yada sevgiliyle facebook yüzünden kavga etmesi tam bir iğrençlik.Özellikle liseliler yapıyo bunu:(

Sonra bir bayanda vücut hatlarına yakışmamış şekilde mini etek yada sekseoalitesi yüksek kıyafet giymesi.iğğğrenç olluyo...rezil bir vucut sergilemenin güzel bi yanı olmazzzzz.

Cici bir bayana elde sigara soskta yürürken digara içmeyiiii hiiiç yakıştıramıyorumm

Trafikte ayılar çok hem kadın hem erkek.İnsan gibi araba kullanıyolar insanlığı yakıştıramıyorum

0|0
    0|0
  • erkek adamın tembellik yapma hakkı yok! bu bir,

erkek adam çalışkan olacak evine ailesine bakacak özgüveni olacak, sabah ezanıyla evden cıkıp gerekirse gece eve gelecek ama evine bakacak... aman ben yoruldum demeyecek

kızda agır baslı olacak esine güzel yönlerini gösterecek esine destek olacak arkasında duracak...

o zaman ne fakirlik kalır ne mutsuzluk

0|0
    0|0
    • türkiyede yaşıyorum..niye öyle dedinki.

• iyide bende senle aynı düşüncede yazmışım..yanlış bişeymi yazmışımki öyle dedin.

• bunları bayanlardan duyunca garipsiyorum :) yoksa aynı seyleri yazmısız o konuda sorun yok ve düşüncelerin güzel... olması gerektiği gibi... ama dediğim gibi bayanlardan duymaya alışkın değilim

• kibirli bayan=böcek spreyi sıkasım geliyor

0|0
    0|0
  • Erkek ve kızların barzosu yakışık durmaz.Merak eden için youtubede barzo.Küfür,kaba,dedikodu ve herşeyi boşver çekme hareketleri çok sinir bozucu gelir bana.Hemen 1 sanise beklemeden dövesim gelir.

0|0
    0|0
  • Hanım ve Bey kelimelerini kullanaydın iyiydi.

0|0
    0|0
  • Mini etekle sereserpe oturmasını, ağzında cikletle cak cuk dolaşmasını yakıştırmam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bayanlarda :

*sakız çiğneyip ağzını 2 metre ayırmaları

*küfürlü konuşmaları

*her şeyi ben bilirim edalarını

*açık giyinecem deyip kapalı bir yerlerini bırakmamalarını hoş bulmuyorum.

Erkeklerde :

*küfür tamam da her cümlesinde kullananlara

*yere tükürmelerini

*ona buna laf atmalarına

*trip atmalarına dayanamıyorum.

0|0
    0|0
  • erkeklerde:

*her geçeni yatakta düşünme durumu

*bacaklarını açıp oturmaları

*göğüs kıllarını gömlekten çıkarmaları

*yolun ortasında slip düzeltmeyi geçip resmen avuçlamaları

bayanlarda:

*giydiği kıyafetle düzgün hareket edemeyenler -mini etekle bacak açıp oturmak gibi, bu işin dalgınlığı olmaz-

*sakız çiğnerken şapırdatma

*topuklu ayakkabı giyip yürüyememe

*içmeyi bilmediği halde sünger gibi davranıp rezil olma

0|1
    0|0
  • Elinde tesbihle takılan pala bıyıklı mahalle kabadayısı hala yasıyorsa ben o-nları hic sevmiyorum.

A. birde, alısveris merkezlerine poposunun cizgileri gorunecek kadar minicik-sey-lerle giden hemcinslerime seslenmek istiyorum; gozumuz takılıyor bakıyoruz yahu selulit varmı? bacaklar carpık mı? yakısmıs mı? falan filan.. sonra adımızı kotuye cıkartıyorlar :( Bilmenizi isterim, ilgimi cekmiyorsunuz sadece meraktan bakıyorum :(

Selam gonderebilir miyim ?

0|1
    0|0
  • Bayanların ve erkeklerin küfür etmesi sadece bayanların etmesi değil erkeklerinde etmesi ben yakıştıramıyorum

0|0
    0|0
  • bir bayana bağırarak konusmayı yakıstırmam acıkcası,bir erkeğede beyaz corabı yakıstıramadım ama o ayrı tabı davranıs olarak koldan sıkı tutup surukleyıs hareketını yakıstırmam :D

0|0
    0|0
  • ben kızlara aşırı sesli gülmeyi

sigara içmeyi

içki içmeyi

küfürü

ve çok açık giyinmeyi yakışdıramıyorum

erkeklere ise

içki içmeyi

küfürü

ve aşırı cool olmaya çalışırken uzak davranmalarını

ve kaprisi yakışdıramıyorum.

0|0
    0|0
    • ya bi yerden yazıyorsun, veya sen türkiyede yaşamıyorsun?

• kız ağır olmalı ki değer verilsin, her isteyene el uzatırsa ben istanbul gibi kızım demesin, anca arka mahalle olur ondan

• ben çapkınım havaları

yuksek sesle kufurlu konusma

penguen gıbı yurume

sigara

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kufur etmesi.

Sokak ortasinda sigara icmeleri.

Assakaksjjsdkddieqa

0|0
    0|0
  • kaba erkekler,maço erkekler...kufur eden erkekrden his hoslanmam .

0|0
    0|0
Yükleniyor...