Kapat

156 boyum ve 52 kilom var?

Aslinda çok kilom yok ama boyum kısa olunca fazlaymış gibi duruyor belim incecik ama bacaklarim ve kalcalarim büyük 2 aydır squat yapiyordum kalçalarım şu an gayet iyi ama bacaklarima hiç faydası olmadi şöyle 46 falan olmak istiyorum nasıl zayıflatabilirim lütfen yardımcı olun

Güncellemeler:
Yardim edermisiniz?
Ayrıca alt bacağım orantısız kalin

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Yaklasik 6-7 kilo fazlan var. Ama anlattigin kadariyla cok tatlisin ve seksi olmak istiyorsun. Spor spor spor ve bu arada olculerin nedir?

0|0
    0|0
    • Günde 1 saatini spora ayiriyorum bunun içinde 200 defa squat yapiyorum bacaklarim belki biraz inceledi ama squat en çok kalcalarima yardimci oldu selülüt falan gitti ya ölcülerimi bilmiyorum en kısa zamanda yazarim :)

• 16 yaşındayim

• Yasin kucuk daha ama dedigim gibi hep ayni seyi yapma farkli seyler dene

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• İyisin iyi sıkıntı ypma ;)

0|0
    0|0
  • minyon tipli oldukça şekersin. ama biraz daha kilo verirsen şekerlikten fıstık olmaya terfi edebilirsin.

Kendine cici bak :))

0|0
    0|0
    • Nasıl vericem işte aslında zayıftım ama kullandığım anti deprasanlar fazla kilo yapti şimdide veremiyorum

• kullandıgın ilaçları bıraktın mı? bıraktıgın halde hala veremiyorsan devlet hastahanelerinde diyetisyenler var bir dene bence..

• iyi durumdasın yapma bence iskelet olursun :D

0|0
    0|0
  • canımsın
    hele kalçalarım büyük dedin ya ahh ahh

0|1
    0|0
  • Bacaklarin zayiflamaz tipin kayar bak pilic gibi bacaklarin var anladigim kadariyla dimi? Rejimi birak birazda tombis ol yav

0|0
    0|0
  • alt bacak nedir ya bide üstümü var onun :D

0|0
    0|0
  • Squat nasil yapiliyo yaaa

0|0
    0|0
  • bol bol uyu. uykudayken daha çok enerji harcar insan.

0|0
    0|0
  • rüzgarda savrulmuyor musun sen

0|0
    0|0
  • ama tam da bana göresin haa

0|0
    0|0
  • 156 ? ciddi mi bu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• doğru diyon.. boyun uzaması için yüzme, basketbol etkili olur.. zayıflamak içinde bu linke bak. :)
    www.bilgihanesi.com/.../

0|0
    0|0
  • 46 cok az gelir boyuna ben 1.57 boy 48 kiloyum buna bile cok zayifsin diyenler oluyor 50 olsan yeter bence:)

0|0
    0|0
    • Yok benim zayıf olmam gerek :) bildiğiniz bir yöntem var mi :)

• Çok minnetarim :))

• Yardim edebildiysem ben de cok mutluyum diyet programi hazirlamaya baslayacagiz eger yine karşılasirsak duruma gore yaparız bir liste:))

• Cok kilom yok ne demek ya gayet de kilolusun iste boyla falan alakasi yok. Kosu yaparsan orantili incelirsin.

0|0
    0|0
  • Diyetisyene gidince kilo almis bri olark soluyorm boğazini tut ve spora devam baska yolu yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...