Onunla mutlu günlerimi özlüyorum. Eski sevgilinizi hiç özlüyor musunuz?

Gizli Üye
2 sene birlikteliğim olduğu ilk eski sevgilimle ayrılalı 7 ay oluyor.

Bu 7 ay içinde yüzünü bile görmeye tahammul yoktu, ve artık bana erkek çekiçiliğinde gelmiyordu.. Hatta öyle ki hissettiklerim tamamen bitmişti. Kendisi bırakmadı 6 ay boyunca peşimden koştu, yeniden elde etmek herşeyi yaptı. Hediyeler, evlenme teklifleri, gelip istemeler ve birçok şey. Hiçbir şey işe yaramadı konuşmak görmek azap gibiydi. Tabi geçmişte bana yaşattıklarının etkisiyle böyleydim ( o konulara hiç girmiyeyim.)

En sonunda olmayacağını anladı ve gitti. Şimdi düşününce eskiden sevdiğim insandan kurtulmak için yapmadığım kalmadı, ve önceden öyleyken şimdi böyle olmak çok üzücü. Sanki özledim mutlu günlerimizi. Ama özlediğim onla olduğum mutlu günler mi, yoksa benim mutlu olduğum günler mi anlayamadım.

Daha 3 gün öncesine kadar hiçbirşey hissetmiyordum şimdi neden böyle oldu?

Sanki duygularım benle dalga geçiyor.
Onunla mutlu günlerimi özlüyorum. Eski sevgilinizi hiç özlüyor musunuz?