Kaykay sporu neden ülkemizde tanınmış değil ?

evet soru belli neden kaykay sporu ülkemizde meşhur değil ? Eğlenceli bir spor gibi duruyor .

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• çok kafa göz dağıtan olunca erken pes ediliyor. benim küçüklüğümde çok daha yaygındı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• eskisi kadar özendirilmiyor,tv de kaç tane kaykay reklamı görüyorsun ya da kaç tane kaykaydan bahseden şey var?ailede de pek özendirilmiyor,anneler zaten düşersin kolunu bacağını kırarsın diye itiraz ediyor hemen.futbol,basketbol ve voleybol dışındaki sporlarında aynı ölçü de özendirilmesi gerekir ancak o zaman olur.mesela buz pateni,masa tenisi,kaykay,bisiklet spor olarak tabi...bunun gibi bir sürü spor var,bunlarda özendirilmeli,tanıtılmalı.

0|0
    0|0
  • insanlar birbirlerine kaymaktan kaykayda kaymaya vakit bulamiyorlar ondan

0|3
    0|0
  • kır çanağıda gör

0|0
    0|0
  • banliyö yok ya bizim burlarda:(

0|1
    0|0
  • neden taninsin?

0|1
    1|0
  • çünkü zor ve aileler bu konuda endişeli yok çocuğumun biyeri kırılır vs ve kaykay parkları çok az..

0|0
    0|0
  • evet ben de çok seviyorum skating izlemeyi falan ama kültürel olarak çok benimsenmemiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kaykayi gelistirmeye calisan toplam 4 kisiden 3 u kafa ve gozu yarmak suretiyle telef oldu.Kalan bir kisi,arkadaslarinin israrla "bir tur bineyim" isteklerine karsi ciktigi icin,arkadaslari tarafindan telef edildi.

0|1
    0|0
  • tembeliz.

0|1
    0|1
  • Yağlı güreş, cirit atma gibi spor türlerimiz, neden diğer ülkelerde yaygın değilse!

0|1
    0|0
  • Yaymak isteyenler olabilir fakat sermaye ve destekleyecek bir şey yok. Avrupa gibi yollarımızın, kaldırımlarımızın ve spor alanlarımızın olmaması en büyük etken.

0|0
    0|0
  • Açıklama oldukça basit :) bizim millet asla bi işi tam olarak yapmıyor :D kaykay fazlaca getirilse onun için kask eldiven dizlik dirseklik felan da lazım olacak ama adam onu getirmez ve düşenler telef olur :) hadi geldi diyelim onun için güzel asfalt ve pist lazım ki o da ülkemizde yok :) umarım yeterli cevap olmuştur :)

0|0
    0|0
  • yollarımız müsait değil

0|1
    0|0
  • Kaykay da bir spor muymuş!? Bir yaşıma daha girdim. Çocuk oyuncağı sanıyordum.

0|0
    0|1
  • Çünkü onun için yeterli pist yok.Mesela İzmir Karşıyakada pist var ve orda bir çok kaykaycı var.Bende almıştım.Bir iki kere denedim ondan sonra baktım olmuyor.Çatıda çürümeye başladı :)

0|0
    0|0
  • daha sen bile tanımıyorsun bunu nasıl yayacaksın :D ?"Eğlenceli bir spor gibi duruyor ."saat olmuş 3 milletin kafa uçmuş arkadaş

0|0
    0|0
    • hocam videolarını izledim ya kaykaycımıyım ben belki zordur diye eğlenceli gibi diyorum

• ona gelene kadar cirit var eskrim var.. onlar daha bize özgü.. ata sporumuz .

0|0
    0|0
  • Gerektiği kadar tanınmış , bence yeterli

0|0
    0|0
  • Teyzemin evinin altındaki mobilyacının vitrininden içeri girene kadar benim için gayet popülerdi :(

0|0
    0|1
  • nasıl tanınmış değill ya ülkede herkes birbirine kayıyor :D

0|1
    0|0
  • Belediyemiz pist bile yaptı.Daha ne olsun.Fakat doğru,düzgün kullanan yok malesef :(

0|0
    0|0
  • sende kay...kay...

0|0
    0|0
  • o kaykayın üstünde durbilen kaç kişi var önce bi onu sorsana :D

0|0
    0|0
  • kimse beceremediği için

0|0
    0|0
  • Çocukken deli kayardım :D Futbol dışındaki sporlar zor meşhur olur bizim ülkede.

0|0
    0|0
  • bizim halkımız farklı şeylere kayıyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...