Beni seviyorsun bensiz yapamazsın diyor:(

hoşlandığım kişi bu cumartesi izne geliyo .telde konuşuyoruz sn bni seviyosun istiyosun diyo bnde ümitlenme seni sevmyrum ben bak hayal kırıklığına uğrarsın sonra diyorum hayır beni seviyon istyn ama arkadaşız diyo bende diyorum sen benim arkadaşımda değilsin sevdgm kişidedegilsin diyrm o da dayanamazsın yapamazsın bnsiz diyo napiyo bu anlamıyorum?nasıl davranayım nasıl konuşayım?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle konuş:"Bana bak lan zibidi.Ne sanıyorsun lan sen kendini?Sensiz olamazmışım.Ulan azbirşey hoşlanıyorduk senden böyle patavatsız patavatsız konuşmalarından dolayı onu da kaçırdın.Lan bana bak önce kendini yetiştir.Adam olmayı öğren lan.Bana bak lan şimdi numaramı telefonundan siliyorsun?"

Böylece iyice bir kanırtmış olursun.Ama bana öyle geliyor ki sende bu kadar karasız kaldığına göre...

Neyse sonrasında özür dileyecektir.İster kabul edersin ister etmezsin orası da sana kalmış birşey.

0|0
    0|0
    • numrmı sıl dısında hepsını dedım ha bı de zıbıdı :)

• Şunu da söyle o zaman."Sana naz yaptığımı mı düşünüyorsun andaval?Olm bana bak sen bi s.kim değilsin".

Ama bunları söylerken hükmedici bir şekilde söylemelisin.Gerçi hoş bunu bir kadının yapması zor ya neyse.Eğer sesinde en ufak bir cilve falan yakalarsa ümidi devam eder.

Erkekler Ne Diyor 2

• Git yat Allah aşkına.Sen yüz vermesen erkek bişey yapamaz.

0|0
    0|0
    • ya konusmamda sorun olabılır bnde nasıl konusym dıyorum ztn

• Edebini,iffetni konuşturacaksın.Olmaz dedin mı bitecek.Bir daha birşey diyemeyecek.He yüzsüz zaten anladığım kadarıyla.Tahriklerine kapılmayacaksın.

• hklısn

• niye ciddiye alıyorsun madem?

0|0
    0|0
    • yanı hoslanıyom ama bellı etmek ıstmyrm . senı yalnız bırkmıcktm kendıme sozum vardı onun ıcın dıyorum

• sınırını bilsin, bu çok önemli. çizgini bozma, çok da yüz verme. biraz burnu sürtünsün.

• hklısın

Kızlar Ne Diyor 4

• gazla çalıştığını sanıyor..arkadaş nietini bozmuş uzak dur derim..

0|1
    0|0
    • niyet çok önemli :))

• :):):)

• cici ol ablası:))biz daha duygusalız unutma DNA gereği:)erkekler belli bir yaşa kadar asla ciddi bir ilşki düşünmezler,düşünemezler benlik oturmalı..erkek kardeşim 28 nde inan üzülüyorum kızlara..pat seviyolar..sen akıllı ol kızma bana..gençlere kıyamıyorum sadece:) kal sağlıcakla..

• eger sevmıyosan neden hoşalndıgım kısı dıyosun kı hoşlanıyosan onu ıstersın anlamadım ne anlatmak ıstedıgını

0|0
    0|0
  • Egosu çok fazla yüksek, reddedilmeyi hazmedemiyor olabilir. Ona daha soğuk davranırsan belki farkına varır. :/

0|0
    0|0
  • takıntı olabilir uzak durmalısın ben misal sevmediğim birlikte olma hayalini kurmadığım şahıs için hayatımı zindan ettim. Şükürler olsun bana dokunmadan amacıma ulaştım. İnsanlar tehlikeli olabilir temkinli olmalısın. Bana kalırsa seni elinde tutmayı hedeflemiş. ( Not: Kim kimin için ölmüş) İnsanoğlu gercek sevdimi gıkı çıkmaz bana İnan

0|0
    0|0
Yükleniyor...