Erkeklerin bir kızda yapmasını istemediği şeyler nelerdir?

bir kızın hangi davranışını görürseniz yada görünüm olarak tabi bu kız asla benim seviceğim kız olamaz dersiniz?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• sigara içmicek, sokakta hele hiç

çok sesli güllmemeli

süslü olmasın sadece kendine baktığını belli etsin

düşünsün kuşbeyinli olmasın

kendiyle barışık olsun, büyük kalça küçük meme sorun edip örtbas etmeye çalışmasın

düzgün konuşup kendini ifade edebilsin bide

bulursan bi de benim adrese gönder..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• güzellik takıntım yoktur. bakımlı olsun yeter (bakımlı demek her gün 1 kutu boya sürsün demek değil benim için).

sigara kullanmasın.

çok hovarda bir tip değil biraz kendi halinde olsun.

yerine göre nasıl oturup kalkıcağını konuşacağını bilsin.

0|0
    0|0
  • Değişir kişiye göre ama edebini takınan her kız değerlidir..Açık sacık giyinip erkeklerin gözünü alan kızla ciddi bi ilişki kurulabilicegine inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kufur, diger erkeklere imali bakis, ahlaksiz, nrrde nasil giyincegini bilmeyen(kizilayda mini gibi) , dikkat cekmeye calisan, BEBEK TAKLITI YAPAN HELEDE SISMANSA AMAN TANRIM :D

0|0
    0|0
  • kısısel gorusum besıktaslı olacak ama ıclı dıslı olmıcak kısısel alanım olcak futbol benım

basım agrıyo cınsınden laflar kullanmıcak

gerek yok bos eksınlara

0|0
    0|0
  • agzı bozuksa dünya güzeli olsa itici gelir.

0|0
    0|0
  • Ya abi küfür etmesin , aşağılamasın öbür arkadaşını . Minyon tip olabilir sorun değil yani arsız olmasın .

0|0
    0|0
  • Çok konuşan,aaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaha die bağıra bağıra ulu orta gülen,bıyıklı,cakcak sakız çiğneyen ve mc bilmemne tarzı müzikler dinleyen kız benim seveceğim kız olamaz olmamalı Allah yazdıysa bozsun

0|0
    0|0
  • Elinde sigara sokakta yürüyen bir kadın veya kız.. Ağzını açar sapsarı dişler...Sağ elin iki parmağı sarı... İiyyyy.. Asla işe almıyorum.. Formu bırakın biz seçilen adaylalrı çağıracağız..Sepet havası..

0|0
    0|0
  • Yalan soyleyen bırıyse olmaz Kısa boyluysa olmaz.

0|0
    0|0
  • Kücük bi konuda yalan sölediini anlarsam işim olmaz ..

0|0
    0|0
  • ukala ..

0|0
    0|0
  • asil bir hanimefendi gibi degilde varos gibiyse uzak olsun

0|0
    0|0
  • ilişkileriyle ilgili problemleri üçüncü şahıslara anlatması

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Küfürlü konuşan, milletin yanında kavga eden ve kendisini aşağılayan bir kadını hiç bir erkek sevmez sanırım..

1|0
    0|0
Yükleniyor...