Erkekler için bir bayan nasıl olmalıdır?

erkekler için hep yanında görmek istedikleri kadın nasıl olmalıdır?kadının hangi hareketlerinden gün gectikçe etkilenir ve işte bu benin aradıgım kadın der?

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• mutlaka ama mutlaka akıllı olmalı, oturmayı kalkmayı bilmeli, güzel ve ölçülü açıklıkta giyinmeli. bunlar olmazsa olmaz kriterlerim.

2|0
    0|0
  • Bir kere ozenti olmayacak insanlari kucuk goren o tiplerden olmayacak cok konusmayacak hanim hanimcik olcak edeplu olcak onla bunla fazl samimi mayacak sana kendini erkek gibi hissedettircek.belki kroca geldi ama herkes aslinda oyle ister ve not maalesef oyle oz kamadi.bak aklima ne soz geldi ghandini esi:benim sayginligim kocami takip etmekten gelir

1|0
    0|0
  • içten samimi sevecen alımlı bakımlı kültürlü açık görüşlü

1|0
    0|0
  • Bedeni, dişleri, ağzı, kotuk altı. temiz olacak...Leş gibi ter kokmayacak..Ve erkeğine karşı açık dürüst olacak yalanı ollmayacak...Güzellik çok önemli değil...Gelir geçer..

1|0
    0|0
  • oturup kalkmsını bilmeli. ne konuştuğunu bilmeli. en önemlisi bu

1|0
    0|0
    • pekiş ilk izlenimin buydu daha sonra seni ona ısıtan seyler ne olur?

• kadın beni baymamalı.Güzel olmalı.Fiziki yerinde olmalı.Akıllı da olursa tadından yenmez.Ha bi de çook aşırı dekolte kullanmasın(Çook aşırı).Mini etek falan da girer buna.Çünkü dışarda o kadar çok abaza var ki hepsi bakıyor.Erkek te tedirginleşiyor doğal olarak.

0|0
    0|0
  • Bir kadın sıkıcı olmamalıdır, istikrar vaad eden bir karakter yapısı olmalıdır.

0|0
    0|0
    • peki bir erkek sevgilisini sadece sevgiliolarak mı görmek ister yoksa daha fazla mı zamanı geldiğinde arkadaş dertlerini sorunlarını anlatabilceği bi dost vs bunlarıda ister mi

• Seven bir erkek sevdiğinden şunu ister, ona hem bir dost olmasını ,hem bir sırdaş, bir arkadaş, bir sevgili, ve bu faktörler tam anlamıyla olşuyorsa eş olmasını ister. evlendikten sonra ise dahası var.

• ses tonu konuşması albenisi aurası havası bu kızın içinde benim ilgimi çeken birşeyler olduğuna dair bi iz bulursam bu kızdan dan diye etkilenirim

0|0
    0|0
  • link işte budur

0|0
    0|0
  • Önce kendi olmalı, sonra seksi olmalı... Ne kadar seksi çok olursa "işte aradığım kadın" derim :)))

0|0
    0|0
    • hm

• dediğin gibi havalı birini buldun heves ettin çıktın vs sonra o hevesin kaçar sadece heves oldugu için.ben ileride yanında görmek istediğin bayanı soruyorum seksi olsun yeter bu mudur havalı olsun yeter...

• Nasıl bir cevap istiyorsun ki; yalan mı söyleyeyim çoğu gibi...

• dışı güzel olsun yeter.

0|0
    0|0
    • içiyle ilgilenmiyosun yani anlayışsız nankör bencil vs olması seni baglamıyor?

• eşim olacaksa her ikiside ilgilendirir.nede olsa 1 omru paylasacagiz.sevgili hayatinda ise sadece dışı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...