Sevmediğiniz halde üzmemek için sevmiş gibi yapar mısınız ?

Bir kız arkadaşınız var ve arkadaş olarak çok iyi anlaşıyorsunuz, pek çok ortak noktanız var saatlerce telefonda Facebook ta ve başbaşa kahve içip yemek yerken sohbetleriniz oluyor, birlikte şarkı dinleyip birlikte televizyon film seyrediyorsunuz, yanınıza yaklaşan erkekleri merak edip bu kim diyebiliyor tip tip bakıyor, ailesinden size bahsediyor, bütün herşeyiyle anne babasının kavgalarından küçükken kardeşleriyle yaptığı haylazlıklardan, aslında bal gibi de sizin ona karşı olan duygularınızın da farkında ama bir teklif yok, adı konmamış bir durum, kızı kırmamak adına böyle ortada yaşadığınız arkadaşlıklarınız oldu mu? Ya da bunu sırf ego tatmini için bilerek mi yapıyorsunuz ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Asla! Üzmemek için dahi olsa, bunun yalanı olmaz! Çünkü ileride onun daha çok üzülmesinden başka bir işe yaramaz. Ancak şu da çok önemlidir asla kötü davranmamalıdır. Seviyor diye mesafe konulmamalıdır.

0|0
    0|0
    • Evet ama zor bir durum yakın davransan yalnış anlayacak uzak davransan da :)

• Doğru, ilişkilerde karşı tarafa nasıl davrandığına bakmalı önce herkes, teşekkürler

• Rica ederim yardımcı olmaya çalıştım sadece.

Erkekler Ne Diyor 7

• hiçbir erkek birlikte olmak istemeyeceği kıza yakın olmaz. Böyle bir söz vardı birisi söylemişti unuttum bence de. Ilgileniyorsa seninle kesinlikle ortada birşeyler vardır.

0|0
    0|0
    • Duygularından tam emin olamayan erkek modeli desene

• Anladım teşekkürler :)

• rica ederim :)

• yapmam çünkü sonrasında daha çok üzerim

0|0
    0|0
  • bu kız benimle gerçekten uzun süreli ve ciddi bi ilişki istiyor.bunu bildiğim için ona olmaz derdim.çünkü ilerde daha da zor olacaktır onun için de benim için de

0|0
    0|0
  • var bitane kızı sırf arkadasım ve kız üzülmesin diye 2-3 kere görüstüm

0|0
    1|0
    • Fakat sonradan bu onu çok daha fazla üzebilir en iyisi uzak durmak ve fazlaca ortak şeyler yapmamak değil mi?

• evet ilk basta söylemek daha iyi sakın öyle bisey yapmayın üzülmesin diye yaptım ben ama daha çok üzüldü

• E belli birşey asla yapmam ben ama karşı tarafın da gözü senden başkasını görmeyince yaptığın her hareketi kendi üzerine alınıyor

• Afedersin ama sen soru mu soruyorsun yoksa hesap mı soruyorsun :)

0|0
    0|0
    • Hesap sorma işini uzun zaman önce bıraktım ihaleleri Allah'a havale edenlerdenim tabi ortada kesilmesi gereken bir hesap varsa ;) cevabını alamadım :)

• Umarım, teşekkürler :)))

• Rica ederim :)

• Sevmiş gibi davranılmanın insanı üzeceğinden yapılmamalıdır.

0|0
    0|0
  • rol yapamam neyse o direk söylerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...