Dost bildiklerinden sille yiyen arkadaşlar..burdan buyrun

sınıfta dost kazığı yediniz.ama tek dostunuz oydu ve sınıf mevcudunuz az.ne yapardınız? tamamen yalnızsınız..nasıl bir yol izlerdiniz? neler yapardınız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Attığı kazığın farkında değilse farkında olacağı zamana kadar sessiz kalır günü gelince dersini veririm...

0|0
    0|0
    • yok gayet farkında..

• bu cevabı ilk başta verseydin en iyi cevap seçerdim var ya :D

• ilk baştan mesajında attığı kazığın farkında olduğunu belirtseydin cevabım bu olurdu :) En iyi cevap seçmen önemli değil en iyi dostunu seç yeter :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Tek Tabanca takıl . He birde , sana atılan kazıkları saklaki , gün gelip sana döndüklerinde onları oturtacak yerin olsun .

1|0
    0|0
  • Yedim kazıklar beni daha güçlü yapan unsurlardır.

0|0
    0|0
  • birine çok iyilik yaptım mont hediye etmişti ben işten çıkınca geri aldı ne zaman görsem tanınamazliktan geliyorum.uzun zamandır görmedim memnunum

0|0
    0|0
    • senin geri vermeni anlarım da o nasıl geri alıyor... :)

• yaa geçen sana aldığım mont vardı ya ha işte o,almanyada ki oğlumundu..ben ödünç almıştım onu bi şey ettirsene..denebilir mesela :D

• istedi montu ustumde iken bende olmaz paspas yapacagim mi diyeydim.gercek hayat.gizli kullanici istedi aldi montu pazara kadar gelenlere arkadaslik yapinca boyle oluyor.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...