Beşiktaş'taki akıl almaz şeyler. Siz bunlara ne diyorsunuz?

Menajerin bir tanesi Beşiktaş'a Arsenal'in kalecisi Lukasz Fabianski'yi önermiş. Beşiktaş'ta kaleci antrenörü bizim Mehmet hoca var. Önce oyuncuyu bir izlesin bakalım iyi kaleci mi, yoksa kötü kaleci mi? demişler. Bucaspor'un kaleci antrenörü Mehmet, Arsenal'in kalecisine bakacak. Bakıyorum da kurdukları ekip çok amatör. Ben hiç anlamıyorum, bunlar hangi dünyada yaşıyorlar.

-------------

Kaleci antrenörü Bucaspor'dan gelmiş. Sen ne yapmak istiyorsun? Beşiktaş'ı Bucaspor'a mı çevirmeye çalışıyorsun?"

----------------------

Mehmet Akgün'ü kim aldı? Kim akıl veriyor? Mehmet Akgün, Gençlerbirliği'nde yedek oynayan vasat bir oyuncu. Neden alınıyor?

Güntekin Onay

Siz bunlara ne diyorsunuz ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaşımız gün geçtikçe dibe vuruyor bizi bu hale getirenler utansın!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Türk futbolunun, siyasetin, eğitimin, sağlığın velhasılı oturmuş bir sistemi olmayan her herde benzer hikayeler duymak mümkün..

0|0
    0|0
  • Serdar bilgili başkanlığında güntekinde yönetimde olaydı iyiydi

0|0
    0|0
  • fernandes olmasa 2 lige düşeriz..

0|0
    0|0
  • Güntekin Onay'ın o yazısını okudum. Keşke yönetimde olsa.

Beşiktaş yöneticilerinden bi cacık olmaz. Saçma transferler yapıp duruyorlar zaten. Feda edelim eyvallah da siz de az yöneticilik yapın diyesim geliyor.

0|0
    0|0
  • Güntekin gibi adamlar takımı yönetmedikçe beceriksizler sadece cebini doldurur

0|0
    0|0
  • Sıradan bi anadolu takımı yolunda adayız. Umarım biran önce bu durumdan kurtuluruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...