Erkekler spor yapan vücuduna bakan kadını daha çekici buluyor mu?

Erkekler spor yapan, vücuduna bakan kadını daha çekici buluyor mu, yoksa "ne gerek var dikkat çekmesin" mi diyor?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yani buraya şimdi dış görünüş önemli değil, kişilik vs vs vs önemli yazamayacağım. Fit, sportif bir kadın her zaman benim için önceliklidir... (tabi içi boş çıkanlarda olmuyor değil ama ben bu riski göze alıyorum)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• elbette spor yapan kendine bakan

1|0
    0|0
  • Yani elbette düzgün fizikli, fit olması çok önemli... Artık spor yaparak mı fit kalır, yoksa zaten metabolizması mı müsaittir de spora gerek duymaz, ona karışmam :)

0|0
    1|0
  • Ben çekici buluyorum. Fakat sadece fiziksel olarak değil, hayatında belirli bir düzeni yakalamış, kendine bakan insan imajı oluşturuyor bence.

1|0
    0|0
  • hayır, bulmuyoruz.. Sadece aa düzgün kızmış deyip kafamızı başka yöne çeviriyoruz..

geniş kalça + büyük göğüsler + ince bel = çekici kadın..

1|0
    0|0
  • six packli bir kadın düşünemiyorum iyyy :))

sıkı olsun yeterli. fitness hocaları ideal yani :)

1|0
    0|0
  • Kesinlikle daha çekicidir.. Spor yapmalı fit kalmalı kendine dikkat etmeli bakımlı olmalı..

1|0
    0|0
  • çok kaslı vücutlu kadın seksi görünmez bana göre, çekici de gelmez... sadece fit bir vucüt ve çok hafif kaslı olucak, hafif kaslı dediğim de şudur, sadece hareket ederken adeleleri çok hafif belli olucak.. hakeketsizken her yerinden adale fışkıran kadın pek ilgimi çekmez:))

0|0
    0|0
  • spor yapmalı

1|0
    0|0
  • kendine bakan kişi her zaman çekicidir

1|0
    0|0
  • Spor yapıp yapmasına karısmıyorum , elbette bakımlı olacak. Yoksa neyleyim epilatör makinesi kullanmasını bilmeyen kadını..

Bir de bakım denince makyaj geliyor akla kesinlikle hayır ...

0|0
    0|0
  • Dogal olarak evet ?

0|0
    0|0
  • daha çekici buluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Spor yapıp orantılı vücuda sahip olan kadınların digerlerine oranla daha fazla özgüven sahibi oldugundan -bunu spor sonrası bendeniz ve soyunma bölümünde ki diğer hatunlar üzerinde gözlemledim herhangi bir bilimsel araştırmaya dayanmıyor- e erkeklerin özgüven sahibi kadınları daha çekici buluyor gerçeğiyle katip karıştırırsak evete giden 101 yoldan birinin ucundan tutmuş oluruz.

Ayrıca yıllarca spor yapıp kasli bir vücudum olsun istiyorum. Karnım taş gibi olsun mesela varsın erkek kısmı beğenmesin:)

1|0
    0|0
    • bencede biraz spor yapan kendine güvenen, birazda güçlü bir bayan çok hoş olur.

• Her durumda erkek fit bir bayanla beraber olmak ister. Kalçası kocaman, basenler yağlı, her an hamile görünümlü bir bayanla kim beraber olmak ister ki. Ama spor yapayım derken çöp vücutlu da olmamak gerekiyor. Erkekler az biraz iri kadınların daha ele avuca geldiğini söylüyor.

1|0
    0|0
  • kadın dediğin fit olmalı ama asla kaslı değil.

1|0
    0|0
  • ben kendimde kas falan sevmem açıkçası bunu için sporu tercih etmem spor yapmayıda sevmem ben zayıfım zaten dahada zayıflarsam zombilere dönerim:)

0|0
    0|0
  • Zannedersem, spor yapıp, kaslı vücutları olan kadınları o kadar da beğenmiyorlar..

0|0
    0|0
  • kim istemezki yaninda tas herifi/hatunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...