Erkek arkadaşım bana destek olacağına gününü gün ediyor. Sizce doğru olan bu mu?

bundan bir kaç gün önce cenazemiz vardı ve erkek arkadaşım o sırada bana destek olacağına gününü gün ediyor ve beni sadece 2 kere aradı napıyosun falan diye mesaj attım da da cevap vermedi arada onun mesaj atcağı yerde ben attım işte ama zoruma gitti ve kötü günümde yanımda olmadı bende artık uzatmanın anlamı olmadığını düşünüyorum bu olaydan öncede zaten biraz kızgındım tuz biber oldu yani sizce doğru mu yapıyorum?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• sız cozulmesınz aynı olay benım basıma geldı sevgılımın yanında oldum sureklı mesaj arama yanına gıtme falan sonc .tekmeyı yedık :)..

0|0
    0|0
    • oda onun sorunu daha ne istemiş bilmm ki:)

• aynn öyle valla

• takma o zman salla gıtısn

Erkekler Ne Diyor 8

• evet olması gerekirdi doğru yapıyorsun ne yazıkki

0|0
    0|0
  • düşüncelerin doğru yapması gerekirdi ... karar senn ama kes kellesini

0|0
    0|0
  • Kötü günümde yanımda olmayan sevgili 'şimdi sen de herkes gibisin'.(Bir Ks üyesi sözü)

0|0
    0|0
  • Doğru olanı yapıyorsun... İyi gün dostu sevgili mi olur... Sevgili her an yanında olandır...

0|0
    0|0
  • Çok doğru yapıyorsun... Hiç kafana takma... Allah senin sevgini hakkedecek kişiyi sana nasip etsin..

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin. değmez.

0|0
    0|0
  • Hala ayrılmadınmı?

0|0
    0|0
  • Evet, doğru yoldasın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tabikide doğru yapıyorum senın bu acılı gununde yanında olması gerekıyordu tabıkıde. hıc takma kafana. sevgılı dedıgın oyle sadece ıyı gunde degıl onemlı olan kotu gunundede yanında olmasıdır. sil gitsin canım

0|0
    0|0
    • aynı fikirdeyim evt.ben bu yola onunla çıktıysam kötü günümde yanımda olmasını bekledim açıkcası

• öyle düşünüyorum:)

• Bence doğru yapıyorsun bence sevgili olmanın sebebi asıl cinsellik değilde adı gibi sevgiden aşktandır. Hani evlenirken iyi ve kötü gününde diye yemin ederler ya sizin ilişkniz ne kadar ciddi bilemem ama iyi yada kötü herzaman yanında olmalı . Diyelim olamadı bunu yargılayamayız ama gününü gün etmek gerçekten çok kötü ve küçük bir durum..

0|0
    0|0
    • ben öyle gördüm öyle yaptım onun kötü gününde hep yanında oldum ama o bunu yapmadı işte

• kesinlikle doğru yapıyorsun kötü gününde yanında olmayanın iyi gününde yanında olmasının anlamı yok yol ver gitsin.

0|0
    0|0
  • doğru yapıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...