Diyet ve spordan anlayanlar fikir verebilirmisiniz bana?

Arkadaşlar biraz diyet ve yürüyüşle 5 kilo verdim. 5 kilo daha vermem lazım. Ama salı çarşamba perşembe cuma dersaneye gidicem. O yüzden yürüyüş yapamıcam ama evde yarım saat kondisyon aletine binicem ve biraz egzersiz yapıcam. Cumartesi pazar pazartesi ise 1.5 saat yürüyüş yaoıcam. Yediklerime dikkat edicem tatlıda arasıra yerim öyle çok yemem. Ekmekte sadece sabahları yerim. Böyle devam ederek kilo verebilirmiyim? Başka fikriniz var mı?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar söylediklerinizi yalanlamak gibi bir niyetim yok birşey yemeyerek kilo verilmez kilo vermek sadece insanın kendi beyninde bitrdiği bir olay... Bu durumda tabi komple yemeğe yüklenin demiyorum akşamları evde yaklaşık 75 80 arası kordinasyon hareketi ile kendini belli bir seviyeye kadar çıkarırsın... Buda senin ilk zamanlar gereğinden fazla yorgun düşmene sebebiyet verecek ama emin ol sonra dinç bir yapıya ve kilonunda aşağılara düşeceğine sen bile kanaaat getireceksin... Ama tabi bütün vücut anatomisi bir değil...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şeker un tuz üçlüsünden kurtulmak lazım tamamen.

0|0
    0|0
  • Yulaf ezmesini dene çok faydası oluyor.

0|0
    0|0
    • Yulaf ezmesi hep diyolarda onu nerden bulcam marketlerde yulaf ezmesi diye mi satiliyor hic bir bilgim yok :( bide ne zamanlar yicem onu

• Ben eti lifo lif diye satılıyor 5 tl gibi fiyatı var baya gidiyor o ister sabah yumurtanın içine koy ister akşam yoğurt içine karıştır az tarcın at tadı çok güzel oluyor süt içinede koyabilirsin zamanı yok günde 1 kere yeterli bence ister akşam ister sabah.

• sana kalmış

0|0
    0|0
  • tek diyet ''katı'' diyet

0|0
    0|0
  • Diyet için Canan Karatay'i şiddette tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
    • O kadin hala piyasada mi? :D birakin onun doyetini wallaho vucudu bertaraf ediyor. Soyliyeyim

Kızlar Ne Diyor 1

• Bol su yesil cay 6 dan sonra birşey yeme birde cay tarifi var vereyim mi canım

0|0
    0|0
    • verirsen iyi olur :)

• İki fincan sıcak suyu bir tencere veya kaba boşalt 4, 5:sap maydanoz kiraz saplı cay 4 5 kiraz sapı yarım veya tam limon koy suyun içine güzel demlendikten sonra iç vücuttaki ödemi atıyor bir de metabolizma hızlandırıyo babanın diyetisyen i vermişti bende içtim iyi geliyor tavsiye ederim

Yükleniyor...