Diyelim ki yüzünüzde bir gariplik var.

Bugün evden acele çıktım. Çıkmadan önceden çam fıstığı yemiştim kabuğu dişimde kalmış. Bunu çok sonra farkettim.

Neyse bu hikaye kısmı. Asıl soru şu diyelim ki karşınızdaki birinin dişinde bişey kalmış ya da makyajı akmış. Bunu ona söyler misiniz yoksa yokmuş gibi mi davranırsınız? Ya da güler misiniz?

Peki eğer bu kişi sizseniz sizi uyarmalarını ister misiniz? Uyarırlarsa ne düşünürsünüz? Ne tepki verirsiniz?

Güncellemeler:
En önemli noktayı yazmayı unutmuşum tabi bu kişi tanımadığınız biri. Diğer türlü söylemek kolay tabi.

0|0
23|3

En İyi Kız Görüşü

• kibarca söylerim ve bana da kibarca söylenmesini isterim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• konusuna gore uyaririm. birinin cantasi aciksa soylerim mesela. ama disinde bir sey varsa soylemem. totosu kan olmussa hemcinsime soylerim. bir cesit dayanismadir bu dunya capinda.

0|0
    0|0
  • insanlık hali bunlar ve gayet normal. ben söylenmesini isterim kesinlikle sen görüyorsan o şeyi diğer çevrendeki insanlarda görecek söylenmeli. ve bende söylerim ama kötü bakışlarla ya da çok ciddi bir tavırla değil. kibarca söylerim.

0|0
    0|0
  • ben çok yaşadım önce çekinip söyleyemiyorum sonra dayanamayıp şuranda bişey kalmış diyorum ama tanımadığım biriyse hiç söyleyemem

0|0
    0|0
    • tanımadığım birine söyleyemezdim bayansa belki çoooook küçük bir ihtimal ama erkekse hiç söyleyemezdim

• Ben uyarıyorum, tabii ki nazikçe ve kimsenin duyamayacağı şekilde. beni de uyarmalarını isterim insanlık hali yani.

0|0
    0|0
  • uyarmalarını isterim benı .bende karsımdakı kısının kım olduguna baglı olarak uyarırım. sevmedıgım bırı , mudur vs gıbı bırıyse soylemem :D

0|0
    0|0
  • çok rahatsız olurum çünkü takıntılıyım sürekli orya bakarm istemdışı anlarsa anlar anlamassa uyarmam benim başımada kolay kolay gelmz öyle bişe aynaya sık bakarım biyerimde bişe var mı diye :D

0|0
    0|0
  • Ani tepkiler verdiğim için anlar zaten.Tepki derken gülmek değil, gordugum an ' aa,disinde bisey var' falan derdim. Herkesin başına gelebilir.

0|0
    0|0
  • baya oluyo işe giderken dolmusta yanında oturdugum kızın bluzunun etiketinin hala üstünde durdugunu farkettim. "üstündekini yeni mi aldın?" diye sordum. tabi ki cvbı "evet" oldu ve "etiketini çıkartmayı unutmussun" dedim. benim için sorun değil ama bu tarz durumları o kişiyle ilgili konu yapacak kişiler cıkacaktır mutlaka. cok insan görmeden uyarırım.

0|0
    0|0
  • söylerim söylenmesini isterim ama abartmadan

0|0
    0|0
  • mahcub olunacak bir durumsa tanımasam da söylerim. sessizce uyarırım. ama MUHAKKAK söylerim.

insanlık hali hepimizin basına gelebilir, sizi tanımayan birinin sizi sadece, yaptığınız küçük bir iyilikle anımsaması hoş.

0|0
    0|0
  • Tabikide uyarırım böyle birsey basıma gelirsede kibar bir sekilde uyarılmak isterim mesela rezil olacagm biseyse sessizce sôylemeli.Kusurumu herkes icinde kahkahalar atarak soyleyip beni uyaracaksa ki allah uzak etsin diyeyim:D

0|0
    0|0
  • Karşımdakiyle olan samimiyetime göre değişir bu durum

0|0
    0|0
  • Söylerim çünkü bana söylenilmesini isterim.

0|0
    0|0
  • Tanımadığım biriyse söylemem :D

0|0
    0|0
  • yabancıysa hiç söylemem

yakın arkadaşsa "puahahahahah :D oğlum bu ne nan, ağzındakilerle et terbiyelenir yeminle ahahaha:D" diye bi yarım saat gülerim

0|0
    0|0
  • gülmem karşıdaki kişininde utanması gereken bir durum değil insanlık hali olabilir.

1|0
    0|0
  • Söylerim,olabilir canım insanlık hali.

0|0
    0|0
  • çaktırmadan söylerim.

küçültmeden kimsenin haberi olmadan.

0|0
    0|0
  • söylerim, söyleyen olursa da bozulmam.

0|0
    0|0
  • Söylerim , ne var bunda gayet insani bişi..

0|0
    0|0
  • gülmeden uyarabilir

0|0
    0|0
  • yokmuş gıbı davranırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kibar bir yolla söylerim.

0|0
    0|0
  • Uyarırım, Uyarırlar bende şukularım.

0|0
    0|0
  • kahkalar atar yerlere yatarım. sonra söylerim.

0|0
    2|0
Yükleniyor...