6 aydır spor yapıyorum ama?

Fiziğimde baya düzelme var hatta çok bişey kalmadı bile sayılır. Ama devam edicem tek sorunum bacaklarım çok güçsüz. Bacaklara yüklendiğim zaman direk titremeye başlıyor neden olabilir ve napmalıyım?

0|0
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Karbonhidrat eksikliği olabilir patlıcan yemeğini biraz fazla tüketmeye bak. bende yaklaşık 14 aydır yapıyorum vücutta herhangi bir titreme kalmadı patlıcan yemeği yumurta ve haşlanmış eti biraz fazla tüketirsen yaklaşık 25 günde mi ne o titremeyi üstünden atarsın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Fazla zorlama ilk zamanlar böyle şeyler normaldir. Eğer sporda çok yükleniyorsan protein ağırlıklı beslenmen iyi olacaktır çünkü her spor yaptığında kasların deforme oluyor ve güçlenmek yenilenmek için proteine ihtiyaç duyuyor.

0|0
    0|0
  • yüklendikçe güçlenecek

0|0
    0|0
  • başta zorlaman faydasız olacak hatta zarar verebilecek seviyede olabilir. ağırlık ve fittnes hareketlerinden ziyade koşmayı yürümeyi arttırırsan 15 20 gün içinde bacağındaki gücü görüceksin tüm titremelere geçecek. bu süreçte daha çok protein ağırlıklı beslenirsen zamanı 2 katına indirir kısa sürede bacak kaslarını arttırırsın böylece istediğin seviyeye getirirsin. iyi günler.

0|0
    0|0
  • Squat yap bol bol zamanla güçlenicektir ayak ağırlıkları var onlardan al yürüyüş yap bol bol hatta koş faydası olucak

0|0
    0|0
  • Sporu @niyetsizche yapıyosan ondandır ;) :)) Kuvvet macunu pekmez falan ye süt iç bak kendine ;)

0|0
    0|0
  • Bacak çalışman gerekiyor işte. Soru açık.

0|0
    0|0
  • Bacaklarını güçlendirmelisin :D

0|0
    0|0
  • Squat yap bacakların hem kaslanır, hemde kuvvetlenir

0|0
    0|0
  • Bisiklet sür

0|0
    0|0
  • fazla ağır takıyorsundur bacak çalışınca

0|0
    0|0
  • Seviyene uygun spor yapmamandan kaynaklanıyordur. Öncelikle basit hareketleri yap bence. Ayrıca spordan önce ısınma hareketlerini de sıklaştır.

0|0
    0|0
  • onları bisiklet sürerek güçlendir veya önce hafif yürüyüşler yaparak :)

0|0
    0|0
  • Bacaklarinla hafif harekrtler yaparak calistir onlari

0|0
    0|0
  • çok mu ince backların?

0|0
    0|0
  • birden yüklenme yavaş yavaş ağırlıkları arttır benim bacaklar gibi güçlü olur sonra :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...