Sevgilim nasıl konuşacağını bilmiyor!

Arkadaşlar benim sevgilim benimle konuurken doğru kelimeleri seçmeyi bilemiyor hiç kız kardeşi yok sanırım bu yüzden. Bir bayan olduğumu unutuyor sanki. Telde konuşurken zaten fazla konuşmaz bana şaka mahiyetinde köylü aynı memleketteniz ben köyündenim. Sonra dedimki en yakın arkadaşıma seni gösterdim dedim "noldu merakınımı giderdi,görmemişin bi sevgilisi olmuş dedi" tabi şaka niyetine söylüyoda yani böyle sakamı olur manyakmı bu adam ya. Sonra böyle saçma sapan bi çok şey yani kısacası çok saçmalıyor. Mesajlaşırken çok başka konuşurken çok bbaşka nesir yorumlarınız ya. Ben. En sonunda suratına kpqttim tel.i ve aramicam.

Güncellemeler:
*Köylü diyor.. :))

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• sende ona gundi de sende onla alay et :)

0|0
    0|0
    • Ben istemiyorum bu duzen boyle sursun azcik saygili olsun efendi olsun :) diyorum efendi ol azcik die napiiiyim

Erkekler Ne Diyor 2

• konuşmayı bilmeyen erkeğe nasıl tav oluyorsunuz, ben de bunu anlamıyorum. çok mu yakışıklı?

0|0
    0|0
    • Ya yok belki heyecandan sacmaliyodur normalde yuzyuze konusurken oyle degilki yada mesajlasirken. Cok masum bakislari falan . Cok anlayislidir . Yakisiklidirda ama bu benim icin on plqnda degil masumiyetine tav ustm ben :)

• :D e daha ne? sen de onla uğraş :)

• :))) ugrasicam bundan snr

• sap geldin saman gidecen de o anlar ;)

0|0
    0|0
    • Haha:)) bundan sonra biraz zor konusurum artik kendi dusnsun biraz sacmalamayi kessin .

• Allah im ben oyle sevgili degistirecek bi insan degilimki :) bunu sectim bununla sonuna kadar devam edecekinsallah

• böyle düşünmen güzel ama bence fazla da kaptırma kendini yani ayrılık felan olduğunda boşluğa düşmemelisin. benim kız arkadaşım rus ve taa kazakistanda ben ne yapayım bi de beni düşün :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Patavatsızdır. Kişiliği böyledir yani. :)

0|0
    0|0
    • Hah tamda aradigim kelime aynen canım ya valla patavatsiz guzel bi konusmanin ortasinda bi sey soyluyo bitiriyo :)

• Canım bence eşit seviyelerde kültürlerde olmadan bu iş ilerlemez bu adamla zamanını harcama derm

0|0
    0|0
    • Bende anlayamadimki birbirimizi gormuyrz ztn iki yil oldu ancak 10kere gorusmusuzdur oda senenin bir ayi icinde . Son zamanlarda artik telden konusuyrz yeni anladm boyle sacmaladigini. Napcam bilmiyorum ,sirf sinirlendirmek icin diyor ama bu kadar da abartilmaz ki

• Bncede bi yerden sonra olayın tadı kaçıyor artık. Böyle bir insan seni çok yorar kendine yazık etme derm ben

• Dur bakalim ne olacak. Evlilik konisundada sacmaliyor zaten :) tam cattik

• Bence komikmiş :D

0|0
    0|0
    • :)) ya gicik oluyom ben o sinir oldugumu bildigi icin oyle israrla soyluyor .

• Balik burcu cozemedim illallah :) o kadar degiskenki ben ne yapim

Yükleniyor...