1 sene sonrasına beni hazırlayın fit bir kız olmak istiyorum :D?

önümüzdeki sene ağustos ayında eşim ve benle beraber 3 aile antalyaya tatile gitmeyi düşünüyoruz orda bir villa kiralıcaz 1 hafta tatil yapcaz inşallah :D her neyse ben sürekli oturarak çalışıyorum şunu fark ettin 1 buçuk senede hiç hissettirmeden 7 kilo almışım 61 kilo oldum ve bu simit bölgem şişti resmen göbeğim yağ yaptı çok iğreç duruyor bu yağğlardan nasıl kurtulcam ya spora hiç vaktim yok sadece eve gidip gelirken toplam 30 dk yürüyebiliyorum günlük oturarak çalışıyorum artıl otururken göbeğimden rahatsız oluyorum. nappcam ben yaaaa?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnternetten uzman insanların diyetlerine bakıp herhangi birini uygulayabilirsin, fast food ve hamur işinden uzak durucaksın kesinlikle örneğin evde bu hareketleri yapabilirsin : http://i.hizliresim.com/78kV9L.jpg
    daha detaylı bilgi istiyorsan youtube'de bunları canlı olarak yapan bayanlar var hem bunları yapanların vucudunun nasıl şekilli olduğuda görebilirsin, böylece hem 55 kiloya felan düşersin hemde vucudun sıkılaşır böyle muhallebi gibi sallanmaz, popon baldırın felan şekle girer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bir spor salonuna yazilsan:)

0|0
    0|0
    • çalışıyorum ve evliyim o zaman evime hiç vaktim kalmaz :S

• evde spordada ayni durum yani.
      bir sekilde kendine bir zaman yaratman lazim
      45 dakikada olsa

• spor salonu şart

0|0
    0|0
  • Oncelikle gobek icin mekik sart ve cocuk yoksa evde spor yapabilirsin sadece gobekmi var olculerin nedr?

0|0
    0|0
  • 2 sene çalış benim gibi olursun :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...