Spor salonunda kaç saat calısıyosunuz?

Toplamda 9 hareketim var Spor salonundaki hoca 40 dakikada yapmamı istiyor hızlı yap fazla dinlenme gelişemezsin dedi. Neden sizce. Bide şu var Spordan cıkdıkdan yarım saat sonra bişeyler yiyip 1 bucuk 2 saat uyumamı istedi

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• enerjini toparla günlük hayatın aksamasın diye öyle yemek yemeni ve uyumanı söylemiştir. 40 dk meselesi hakkında fikrim yok. sorsaydın ya

0|0
    0|0
    • sordum aynen şunu dedi : hareeketlri dogru vee hızlı yaparsan 1 ayda faydasını göreceksin + spordan sonra protein al ve dinlen Bana baksana spor yapıyorum burada dinlenmem lazımken calıstıgım için kalori harcıyorum yaptıgım spor bosa gidiyo Uyusam daha iri kaslı olabilirim dedi

• aldığın proteinleri yakma kaslarında depolansın diye öyle diyor demek ki.

Kızlar Ne Diyor 1

• hacim alman için sık tekrarlı hareketler yapacaksın ve spor sonrası karbonhidrat protein alıp uyuyacaksın ki bünyene katılsın daha hızlı. Geceleri 10-4 arası uyumaya gayret goster. Growth hormonu o saatlerde salgılanır. Growth : büyüme hormonudur. Antronorun dogru soylemiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hızlı yapmanı istemesinin nedeni dinlenme arasında soğursan vücut 0 dan başıyıcak yaptığın hareketlerin hiçbiri işe yaramayacak bu yüzden kasları soğutmadan çalış demiş yarım saat sonra yemek mevzusuda şu kaslar sürekli çalıştığı için yemek yemessen proteinlerden alır yani kas yıkımı olur engellemek için yemen lazım uyku ise dinçlik açısından yorgun oluyosun zaten üstüne yediğin yemeğin ağıtlığı çöküyo

0|0
    0|0
  • Kardes kas dinlenirken gelisir o yuzden oyle soylemistir. 40 dakikadan sonrasi vucudu yormaya girer. Birde amacin ne onu soyleseydin iyiydi. 40 dk 9 hareket cok fazla.

0|0
    0|0
  • hızlı yapı yanlış anlama haraketler arası uzun olmasınki vucudun ısınmışken soğumasın spordan sonra kan şekerin düşmemesi için abartmadan bişeyler yemen uyku dediğide dinlenme horul horul uyu değil :)

0|0
    0|0
  • tekrar aralarında 40-50 sn den fazla ara verme

0|0
    0|0
  • hocana helal valla o hocayı hiç bırakma

0|0
    0|0
  • Benim antremanlarım 2 saat sürüyor , spor bitiminde bol proteinli yiyecekler tüketmelisin ama uyku olayını ilk defa duyuyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...