Aileniz sevdiğiniz kişiyle evlenmenize izin vermesze ne yaparsınız?

aileniz sevdiğiniz kişiyle evlenmenize izin vermesze ne yaparsınız ? okadar çok seviyorsun onu.. ilk aşkın unutulmaz aşkın.. ?

amaa ailen izin vermiyorr..' ne yaparsınız?

(((ailenimi terk edersin, sevdiığinimi .. ? )))))

lütfen ciddi düzgün cevap veriin

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben ailemi terk etme gibi saçma bir yola asla başvurmam. Bu hayatta ne olacağı hiç belli olmaz dönüp dolaşıp gene herşeyinle kabul edecek tek yer ailen. Böyle birşeyi asla itmem. Ama sevdiğim adamdanda vazgeçmem. Eğer ailem hayır diyorsa mutlaka birşey vardır ailemle özellikle annemle konuşup sorun olan şeyi öğrenmeye kabul ettirmeye bakarım. Terk etmek gibi bir hataya başvurma sakın derim. Helede yaşın küçükse.

0|0
    0|0
    • Evet haklisnn Sana katiliyorum!

Ayni Dusuncemdensin. x

• çok tuzu kuru konuşuyorsunuz. mesela benim kızkardeşim gayet de pırlanta gibi bir adamla evlenmek istedi. bizimkiler yok dedi. konuşulmasına bile izin vermedi. ee bu duruma ne olacak? ailenin vardır bir bildiği deyip konuyu kapatacak mı?

• tabiki öyle değil. doğru okursanız adamı bırakmayı ima eden bir cümle kurmadım

Erkekler Ne Diyor 10

• Ailenle olan ilişkinde bu konular her açıldığında izin alma gibi bir durum olmayacağını ortaya koymuşsan sıkıntı olmaz.

Kısacası izin istemem ki sorun yaşayayım.

0|0
    0|0
  • Bir kere ailemin kriterleri benimkinden biraz daha düşük :) ama ona rağmen ben seversem ve aklım bu işe onay veriyorsa evlenirim. :)

Ama kızlar için böyle düşünmem onlar mutlaka ailesinin onayladığı biriyle evlenmeli.

0|0
    0|0
  • Herkesin aile bağları aynı olmayabilir, ben sevdiğim kişiyi tercih ederim. Fakat başkası ailesini tercih edebilir bunada saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • onu alip ailemin yanina getiririm ailem kirilsada er yada gec beni kesinlikle afedeceklerdir! cunku kacirdigim kiz benden hamile dicem aileme ondan sonra mutlu son..

0|0
    0|0
    • sana mutlu son yoktur guzelim ailen istemiyorsa bir sebep vardir :) o*ysa kacirdigin hamile kiz evlendikten sonra ki yillarini omur boyu karinin oruspulugunu temizlemek olur gorevin o yuzden mutlu son. ... ... mesela :D

• sanirim haklisin basima gelmedi degil sevdigim kiz hastaydi ailem onu istemiyordu ama ben onu yinede getirdim sonrada pisman oldum :(

• Tercihlerime kimse karışamaz...

0|0
    0|0
  • Ben seviyimde kimse izin vermesinler :) seviyorsam bitmistir gerisi teferruat

0|0
    0|0
  • Annem karismaz baba karissada umrumda olmaz.yanliz Annem.karsi cikarsa birakirim

0|0
    0|0
  • kızı koynuma alacak olan benim, kimsenin karışmasına izin vermem.

0|0
    0|0
  • Kendimi terk ederim.

0|0
    0|0
  • Kafalarını duvara sürterek ateş çıkarır, o ateşle yemek yapar, şarap eşliğinde o yemeği sevgilimle yeriz. Böyle de romantiğimdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bir başkası ıcın aılemı terk etmem.eger benı ıstıyorsa gelıcek aılemı ikna etmeye calısıcak yapmıyorsa ugraşmıyorsada zaten zorlamam yol verırım o kısıye.sevgılıyı esı her zaman bulursunda aılen tek zor durumda kaldıgında ılk sana bakan senınle ılgılenese anne baban asla onları terk etmem bır erkek yuzunden

2|0
    0|0
  • eger yabanciysa hristiyan felan evlenmem yada cok buyuk aile farki kultur, varlik yada hayirsiz, sorumsuz, uyusturucu, hirsiz bu tarz problemli kisi ise tabiki ailemi dinlemeye tercih ederim. gerci o durumda mantik onplanda yas 18 degil sonucta ama yok kasi gozu neden boyle uften puften sebepse sonuna kadar direnirim evlenmek icin.

0|0
    0|0
  • Aileni ikna etmeye bak derim.Ama dikkat et sen onu ne kadar sevsende o seni ailen kadar sevemez.Ebeveynlerin her zaman senin için doğru olanı seçmez tabii böyle bir şey de var.Ama sen zaten kendi kararlarını verebilcek yaştasın.Böyle gerçekler var yani ha ama bana sorarsan aileyi terk etmek gibi bir şey yapma derim.Eğer sevgilinin sana iyi bir eş olacağını gerçekten düşünüyorsan aileni ikna et...

0|0
    0|0
  • O ciddiyete gelmeden ailem mutlaka tanışmış olur ve kafalarına uymayan bir şey varsa beni bu konuda uyarırlar ama ben seversem aileminde sevebilceği biri olur o ve karışılacak bi durum olabileceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • ailemin neden istemediği önemli bir faktör ailemi ikna etmeye çalışırım onların rızası olmadan evlenmek istemem

0|0
    0|0
  • evet ailemi terk ederim cünkü.. aile bir zamana kadar ve sevdiginle evleneceksin colluk cocuk sahibi olacan ömrün onunla gececek

1|0
    0|0
  • evlenmem

1|1
    0|0
  • Aile istemezse vardır bi bildiği ;)

1|1
    0|0
  • karışcak kimsem yok (=

0|0
    0|0
  • gerçekten sevdiğim biri için kendimden bile vazgeçebiliyosam aile de sorun olmaz...

0|0
    1|0
  • evlenmem.

sevgilimide terketmem.

evlenmek çokta şart değil.ne yarde-an ne serden ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...