Sevgilimden şimdi ayrıldım bana bugün çok soğuk davrandı neden acaba? :(

arkadaşlar 6 aylık ilişkim bitti. sanaldan tanışmıştık real olcaktık. :(( ama her defasında bir bahane uydurdu . şimdide dün iyiyken bugün kötü soğuk davrandı bana. yaz okuluna gidiyo üniye. öğlen 4te evde oluyodu şimdi yeni geldi eve ve msn ile oyuna girdi. Bende oyundaydım. hiç yazmadı bana pişt yazdım. napıyosn :O yazdı. oyun oynuyom dedim. aa ne tesadüf bende dedi. hmm dedim triplerdeyim yani. oda trip attı dedim artık triplerini çekemicem biryere kadar dedim. acaba buluşma günü geldiği için bunumu bahane etti ayrılmak için buluşmamak için ?

Güncellemeler:
sevgilimi dün gece rüyamda gördüm bide demekki buna işaretmiş. böyle onların öğrenci evi varmış oraya gitmişim yanındaydım bakışıyoduk felan oturuyoduk evde sonra birden soğukluk girdi sanki evden gitmemi istermiş gibisine öyle gördüm

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• sanalda kurulan ilişkiye güven olmaz en iyisi bu bence :)

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum. sırf bu yüzden paranoyak oldum :( paronayak yaptı beni

Erkekler Ne Diyor 6

• vay bee bu aşg bitmemeliydi :(((

0|0
    0|0
  • real olcaktık gsdfgsdfgsd

2|1
    0|0
  • BEnce en azından reale geçmek için biraz geç kalınmış diyebilirim.

0|0
    0|0
    • evet önceden gelcekti hep baheneleri uydurdu. hep intdeydik :( ama bu sapıktı biraz beni soymaya çalışıyodu msnde allahtan soyunmadım.

• camda görüştük hep ama realde görmedim işte

• Yani gerçekte cam ayrı bişi

• reale geçememişseniz ikinizden birinde güven problemi olmuşyada çekinio buluşmaya.

0|0
    0|0
  • ayrılmışın soğuk davranması normaldır bence

0|0
    0|0
  • 6 yıllık sanal bir aşk mı bu?

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• netten koca bulunmaz:D

0|0
    1|0
  • zaten bir ilişki yokmuş oyalamış seni. 6 ay sen sevgilim derken kimlerle sürttü kim bilir.Sen şimdi bana kızacaksın belki ama biraz gerçekçi olursan haklı olduğumu anlarsın

0|0
    0|0
    • evet bende öyle düşündüm aslında. birde beni soymaya kalkıyodu msnde allahtan soyunmadım oh içim rahat. real varken sanalla niye uğraştıysam.

• İşte bencede öyle aman dikkat et. Belli amacı baksana pislik. kurtulmuşsun iyi olmuş.

• sanal alemde olmaz bu işler çok büyük risk almışsın...

0|0
    0|0
  • bence öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...