İnsan iyi bi iş ve eş sahibi olması için ne yapmalı?

benim bu zamana kadar hiç ii bi işim olmadı namusunla yaşa dürüst ol olur derler ya bence tam tersi ne istediğim gibi birini buldum nede istediğim gibi bi iş buldum nerde güzel ve kaşar olan kız varsa hep ii işlerde çalışıyolr ve en ii erkekleride onar kapıyo neden böle demekki kimse karaktere ve namuslu olmasına bakmıyo sadece güzelliğe bakıyolar yanılıyomuyum

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• şans şans şans bu yoksa bi bok olamıyorsun :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İyi yerlerde oluyorlar da ne oluyo. Her gün birinin sözlü tacizine maruz kalıyorlar. Böyle olmaktansa iffetini muhafaza et, kimse olmasın ama kimse iffetine de laf atmasın. Bak kendin bile kaşar diyorsun. Ama bir insan tenzih ederim, sana kaşar dese ne kadar zoruna gider. Bunu düşünerek yola koyul. Allah herkesin gönlüne göre veriyor bundan emin olabilirsin.

0|0
    0|0
  • iyi bir evlilik istiyorsanız aşık olduğunuz sevdiğiniz biri ile evlenmiyeceksiniz. çünkü o harika insan bakımsızlaşacak ve olumsuz taraflarını görünce de a bumuydun sen diyeceksin kavga çıkacak ve ayrılacaksın. ama aşık olmadığınız insanla zaten baştan beri beğenmediniz onu hiç bir şey değişmeyecek zamanla aşık olacaksınız ve ölene kadar yaşayacaksınız.

0|0
    0|0
  • ama kimse senin tabirinle "kaşar" bir kızla evlenmek istemez. İş konusunda evet haklısın ona söyleyebileceğim bir şey yok günümüz koşullarında daha iyi bir iş için eğer torpilin yada inanılmaz bir eğitimin yoksa onlar daha iyi konumlara gelebilirler ama aile olarak hayır katılmıyorum. Ayrıca ileride çocuklarının yüzlerine nasıl bakacaklar o insanlar ben onu merak ediyorum hadi evlendilerde diyelim ama..

0|0
    0|0
  • Kendini çirkin hissetmene üzüldüm... Her kızın kendine özgü bir güzelliği vardır... bence işe önce kendine güvenmekle başlamalısın...

0|0
    0|0
    • sadece süslenince güzel oluyorum ve iltifat ediyolar ama doğal bi güzellik yok ve zayıfım :(

• Zayıf kızlar güzeldir zaten:))) Ayrıca öyle güzel oluyorsan süslen sen de :))

• kız kendini gösterirse taliplileri olur. önce bi iş bul ortama gir senden hoşlananlar çıkacaktır. ama evde kendini göstermeden oturursan kim seni bilsin. mahalle kızları bile süslenir püslenir düğünlerde oynar kendilerini gösterirler yani ...

0|0
    0|0
    • aynen ben evden çıkmam sayılır bi iş buldum ama oda part time ve kimseyi gördüğüm yok düğüne falan hiç gitmem yinede taliplerim var ama hiçbirinden hoşlanmıyorum :(

• işte kendini göstereceksi ki bu işler olsun kardeş,

• Kızlar içinde aynısı geçerli... Konuşmaya gelince dürüst çalışkan yakışıklı diye başlarlar... Oysa nerde paralı, görgüsüz, moloz, sonradan görme erkek görseler, eriyip kalırlar.. :)

0|0
    0|0
    • genelleme yapma lütfen:(

• Ben kızlar dedim... Smyrna demedim... Hemen böyle atladığına göre.. Sanırım sen arkadaşın yazısının içindeki kaşar kızlar kategorisinden hissediyorsun kendini...

• en iyisinini değil hayirlisini istemek lazim boşanan aldatan manken gibi kizlari görünce doğruladim

0|0
    0|0
  • içinde kötülük var senin hemcinslerine böyle kötü kelimeleri layık gördüğün için.önyargılı oldukçada bu böyle devam eder

0|0
    0|0
    • kötülük yok kıskanclık var çünkü etrafımdaki öyle olan kızlar hep çok şanslı

• bekliyorumda yaşım 23 bu yaşta kariyer ve çocuk sahibi oluyo millet

• daha gencsin herkesmi o yolla kariyer sahibi oluyor.sen kendinden kotu durumda olanlara bak.kalbinden bu kotu duygulari arindirirsan isiginin parlamasi an meselesi

• yok be şans talih meselesi isyankar olma bukadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle düşünme:(

0|1
    1|0
  • Sabreden derviş muradına ermiş..

Benim akrabam 36 yaşında buldu aradığı kişiyi..Belli olmaz bu işlere.

1|0
    0|0
  • Bencede şans geneldede çirkin kızlar şanslı oluyor.Allah çirkin şansı versin diye boşa dememişler

1|0
    0|0
    • öle derler ama güzeller de hep el üstünde tutulur

Yükleniyor...