Kapat

Kız arkadaşınızı terk ettikten sonra gördüğünüzde bakar mısınız?

Erkekler diyelimki kiz arkadasinizi sevmiyorum diyerek terkettiniz ve arada bir yolda karsilasiyosunuz. Tepkiniz ne olurdu gordugunuzde bakarmisiniz yoksa hic bakmaz yolunuzumu degistirirsiniz

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen ben olsam yolumu değiştiririm. Çünkü o bayana bu acı verir. Duygularıyla oynamaktır. Bir zaman seviyor da sonra sevmiyorum diyorsa zaten o erkeğin yapısında bir problem vardır. Ama oldu ki geçerli sebeplerden dolayı sevmiyorsa yine de karşısındakinin bir bayan olduğunu düşünerek en azından elinden geldiğince karşılaşmamaya dikkat etmelidir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevmiyorum diyerek terkettiysem yolda selam veririm kafa sallayarak ve yoluma devam ederim. O gelmiş konuşuyorsa s*ktir git demem bende konuşurum.

0|0
    0|0
  • karşılaşmaktan hoşlanmıyorum ama pek sık da karşılaşmıyoruz zaten çok abartmamak kaydıyla görmemezlikten geliyorum

0|0
    0|0
  • bakarım, konuşurum da

0|0
    0|0
  • Selam veririm. Konuşurum birkaç bişey. Ne olursa olsun birşeyler olmuş aramızda sanki hiç tanımıyormuş gibi davranmak pek hoş olmaz.

0|0
    0|0
  • Yolumu değiştirmem, tanımamazlıktan gelirim.

Genelde ben eski sevgililerimle iyi ayrılırım. Yolda görüşürsek bi' iki kelam ederiz illaki. =)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...