Kız arkadaşınızı terk ettikten sonra gördüğünüzde bakar mısınız?

Erkekler diyelimki kiz arkadasinizi sevmiyorum diyerek terkettiniz ve arada bir yolda karsilasiyosunuz. Tepkiniz ne olurdu gordugunuzde bakarmisiniz yoksa hic bakmaz yolunuzumu degistirirsiniz

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen ben olsam yolumu değiştiririm. Çünkü o bayana bu acı verir. Duygularıyla oynamaktır. Bir zaman seviyor da sonra sevmiyorum diyorsa zaten o erkeğin yapısında bir problem vardır. Ama oldu ki geçerli sebeplerden dolayı sevmiyorsa yine de karşısındakinin bir bayan olduğunu düşünerek en azından elinden geldiğince karşılaşmamaya dikkat etmelidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevmiyorum diyerek terkettiysem yolda selam veririm kafa sallayarak ve yoluma devam ederim. O gelmiş konuşuyorsa s*ktir git demem bende konuşurum.

0|0
    0|0
  • karşılaşmaktan hoşlanmıyorum ama pek sık da karşılaşmıyoruz zaten çok abartmamak kaydıyla görmemezlikten geliyorum

0|0
    0|0
  • bakarım, konuşurum da

0|0
    0|0
  • Selam veririm. Konuşurum birkaç bişey. Ne olursa olsun birşeyler olmuş aramızda sanki hiç tanımıyormuş gibi davranmak pek hoş olmaz.

0|0
    0|0
  • Yolumu değiştirmem, tanımamazlıktan gelirim.

Genelde ben eski sevgililerimle iyi ayrılırım. Yolda görüşürsek bi' iki kelam ederiz illaki. =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...