Unutamadığınız eski sevgilinizi unutmayı bekleyip sonra mı yeni bir ilişkiye başlarsınız?

arkadaşlar uzun zamandır unutamadığınız eski sevgiliniz var ; onu unutmayı bekleyip sonra mı bi ilişkiye başlarsınız yoksa yenisi zaten unutmama yardımcı olur deyip öyle mi ilişkiye başlarsınız

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• çivi çiviyi sökre. buna inanıyorum ama etkilendiğin biriyle çıkmalısın.

0|0
    0|0
    • haklısın sanırım

• o da doğru :)

Kızlar Ne Diyor 8

• " bir dedikoduyu unutturmanın tek yolu başka bi dedikodu bulmaktır " bu ilişki içinde geçerli. başka birini sevmeye başlarsanız zaten eskisini unutursunuz :)

0|0
    0|0
  • Benim eski erkek arkadasim ayrildigimizda bana bir ogut verdi: "unutmanın yolu başkasını sevmek"

ben de baska birini seviyorum mesela onu hemen unuttum. O da baskasini seviyor beni unuttu. Gozumde hicbisey degil baska bir iliskiye basla derim ben.

0|0
    0|0
    • bu tavsiyeni dikkate alıcam teşekkürler :)

• Unutmadan bir iliskiye başlamak hata olur her iki tarafta aci çektiği gibi temeli sağlam olmaz iliskinin...

0|0
    0|0
  • unutmadıktan sonra yeni bi ilişkiye başlamam. o şekilde yeni bi ilişkiye başlarsan karşı tarafada yazık olur bi süre sonra yapamazsın unutamayacağını anlarsın ve ayrılırsın :)

0|0
    0|0
    • ama böyle de olmuyor 3 sene geçti ama hala aklımda kalbimde böyle kuru kuru bekleyerek unutulmuyor :(

• peki :)

• yalnız kalmak çare olmuyo bence yenisi zaten unutturur.

0|0
    0|0
  • kendi sorunlarını çözmeden başka bir ilişkiye girmek sağlıklı değil.

0|0
    0|0
  • eğer o mutluysa bende mutlu olmaya bakarım :)

0|0
    0|0
  • Bir süre ilişkiye başlamam kimseyle

0|0
    0|0
    • 3 sene geçti ama :(

• Bilmiyorum daha unutmadan başkasıyla çıkmayı çıktığın kişiye ihanet gibi gelir bana.Unutmanı öneririm sonra başkasıyla çıkmanı..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...