Tanımadığınız birini ilk görüşte nelere dikkat edersiniz?

daha çok bayanların cevabını öğrenmek istiyorum

ilk görüşte nelere dikkat edersiniz.iki ayrı resim linki veriyorum bu kişiler hakkında düşüncelerinizi yazamısınız.

link

link

isteyenler anonim olarak linkten soru sorabilir ama cevap alamazlar :D

Güncellemeler:
kişilikleri ile ilgili yorum yada nasıl biri olduklarıyla ilgili düşündüklerinizi soruyorum.yakışıklılıkla ilgili değil
sizden ayrıntılı karakter analizi istemiyorum ne hissettiriyor ne düşündürüyorlar ikisinide tanırım
ya bişey soruyoruz 40 kişiye neden sordun açıklaması yapıyoruz ne yapacaksın neden sorduğumu koynunamı alacaksın sanki beni.gördüğünde gözüne takılanı adam gibi yaz.malın biri bu adamla sohbet bile edilmez.çok seksi.cimri ne bilim ilk bakışta ne düşünürsün resimdeki haliyle görmüş olsan

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Tanımam etmem ama ikinci linkteki sinsi geldi :D

1|1
    0|0
    • bu cevap en iyi cavep seçilebilir :) hiç yoktan bişey söylenebiliyor onu öğrenmek istiyorum karakter analizi istediğimi düşünüyorlar

• yani içimden geleni söyledim :) teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 10

• insan disina gore deyil kalbine gore sevilir bence.ilk bakisda bir insan hakkindaki dusuncelerinde yanilmis olabilirsin..ama dogrusu linklere baktim.1ci hic beyenmedim. 2 biraz iyi

0|1
    0|0
    • sevgiyi aşkı bırak ya nekadar sevgi aşk takıntılısınız adamlara baktığında gözüne takılan bişeyler varsa yaz

• sevgi annlaminda yazmadim ki...dis gorunusu icin dedim zaten 2ci

• ikiside berbat. dönüp tekrar bakmazdım bile.

2|1
    0|0
  • ben iki resim hakkında yorum yapmıycam ama bi erkekte önce ellerine tırnaklarına bakarım nedense. temiz olmayan trnaklar bana çok itici geliyor diğer tarafları iyi olsa bile bu yzden o kişiden tiksinebilirm.

0|1
    0|0
  • İkisi de çok kötü bana göre.

0|0
    0|0
    • kötü kalpli gibimi duruyorlar. kötüsü ne sevgili olmayacaksınız neden kötü ne düşündün bakınca :D

• yok ben tipleri begenmedim sadece gerisine bakmadım :D

• hmm.tamm yaşın kaç

• kişiliklerini nerden bilelim ? bunca yıl tanıdıgın insanın bile kişiliği arasnda cıkmaza bile girerken :)

0|1
    0|0
  • kisilik bir goruste anlasılamayacak kadar gizem doludur, tip olara onerim olabilir sadece, ufak yuzlusun sakal yakısmamıs

0|0
    0|0
    • tutturamadın :D çok yanlış düşünüyorsun kim olduğum hakkında en ufak fikrin yok

• evet, yok yanlıs dusunmuyorum bak sen de aynısını soyluyorsun, "kisilik bir goruste anlasılamayacak kadar gizem doludur," - "kim olduğum hakkında en ufak fikrin yok"

• haha ne saf adamsınız ya isminiz tipiniz belli ama sen kalkmıs gizliden sooruyosun ..ikiside tipsizz oldumu cok sinsi ve acgozlu duruyorlar:D

0|1
    0|0
    • oldu işte bu düşüncen neyse yaz.bukadar basit.

• 2. si 1.ye nazaran daha iyi. Ama tipim değiller.Görsem kafamı çeviririm. yani birşey düşündürmezler bana.

1|0
    0|0
    • eyvah eyvah :D bu bir yarış değil öteki yorumlarıda okursan ksfsn basar belki

• ne kadar zoruna gitti 1. sensin anlaşılan

• gözüne takılanları yaz kimse sana hayran değil sende aşk yaşayacak değilsin iyi yada kötü farketmez

• bakamadım linklere o derece

0|1
    0|0
    • neden

• söylerim :)

• :)

• Allah akıl versin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gözlerine bakarım. sonra giyinişine sonra konuşma tarzına sonra fikirlerine

0|0
    0|0
  • evlat olsa sevilmez... 31 olsa çekilmez cinsten ikisi de

0|0
    0|0
    • hmm sen neden tipini saklıyon yalancıyı zikmiyolar korkma devam et kendini kandırmaya

• sen neden gizli soruyosun, başkasının linkini vermeye utanmıyo musun bi de

• yo utanmıyorum neden sordun :D ben gizliyim çünkü mal dolu neden sordun şundanmı bundanmı tipine güvenmiyormusun salak salak konuşuyorlar bilmedikleri şey hakkında bazıları sen şu kişisin bu kişisin diyor bellkide hiçbir resim bana ait değil kafaları basmıyor ondan gizledim kendimi.sen neden cevap verirken korkuyon kendini gizliyon zikecemmi seni fikrini söylemekten bukadar korkma doğru ol biraz dürüst ol

Yükleniyor...