Bir beraberliğim var ve ciddi düşünüyor ama... Siz olsaydınız napardınız yardım edin akıl verin ? :/

bi beraberliğim var ve ciddi düşünüyo ailemde bunu öğrendi sürekli üstüme düşüyolar ve bu çok sıkıcı bi durum biyere çıkamıyorum sevgilim ciddi oldgünü belirtiyo ama acele etmek istemiyo ve çok sıkıldım sizce napmalym ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ailen billmsydi iyi olurdu.cok farklı oluyor ozaman durumlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ciddi düşünen erken davranır. Madem ciddi ise direk gelsin istesin. Ailen bu konuda haklıdır. Başına bir bela gelmesinden korkuyorlardır.

0|0
    0|0
    • haklısında babası öldüğü icin ailesne bakıyo isleri asırı yoğun napcagını sasırmıs halde bunuda düsünmek lazım

• ben soruyu yanlıs sekilde sordum sanırım ben şu an ailem oldugu icin böyleyim evlencegim insanda benim kişiligimi biliyo şu an ailem yznden evdeym ben kucagmda cocukla otrcak bi insan degilim okuluma devam ediyorum ve bi insan yüzünden bitiremem sonucta hayat bu 1sn sonranı bilmedn kime güvenebilrsn napabilrsn

• Yani okulum var şu var bu var diyorsan, o zaman bu tür şeyler için çok erken. Madem bir hedefin var, hedefinin önüne bile bile bir engel koyma derim.

• Ailene de sevgiline de bu durumdan sıkıldığını açık yüreklilikle söylemelisin...

0|0
    0|0
    • sölemedimmi sanıyosun :S

• olanları direk yazıcam size :))

• inşallah :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Sanırım ailen işi ciddiye dökme konusunda baskı yapıyor sende sevglin gibi acele etmek istemiyorsun bir nişan yapn söz yüzüğü takın yada ailede rahat etsin sizede bişey olmaz

0|0
    0|0
    • baskı değil aslında onlarda kendine göre doğruyu yapmaya calısıyoda iste olmadı öyle yapcaz

• Umarım rahatlarsın.Hayırlısı..

• Aılene soleme bende soledm banada aynısı oldu solemseydın rahat olrdu en azndann

0|0
    0|0
    • aynen öyle ama iste cok gec :S

• hangi konuda?

0|0
    1|1
Yükleniyor...