Taraftarı olduğun takım harici maçlara gider misin?

fanatizm gözetmeden sadece futbol sevdiğin için rakip takım maçlarına gidermisin ya da tv karşısında izlermsin?

0|0
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• Fanatik değilim Fenerbahçeliyim.
    Son iki yıldır Beşiktaş'ın Gezi olayların da ki direnişi ve hükümet karşıtı gösterilerinden dolayı Beşiktaş'ı her maçın da destekliyorum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• futbol sevdiğim için değil de , koyu bir fenerbahçeliyim ama galatasaray bile yabancı bir ülkeyle maç yaptığında sırf takımı desteklemek için giderim

0|1
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim ama bursasporun maçlarına gitmekten mutluluk duyuyorum çünkü önemli olan futboll kim olduğu ne olduğu mühim değil :))

0|1
    0|0
  • Hayır gitmem

0|0
    0|0
  • Milli maçlara giderim. Çok zevkli oluyor.

0|0
    0|0
    • seneler evvel türkiye-belçika maçına gitmiştim. denizli hoca vardı.3-1 yenilmiştik ama oktay herkesi çalımlayıp gol atmıştı. bide açıktaydım. adam bana doğru koşuyodu. yakından görmüştüm golü:))

• Evet

1|0
    0|0
  • Nayır

0|0
    0|1
  • kimin olduğu mühim değil izlerim :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray maçlarını izleyin fenerliym ama bir de spartak Moskova yı tutuyorum

0|0
    0|1
  • giderim.

0|0
    0|0
  • Hayır tabikiii gitmem neden gideyimm yalakalık yapayım ben gidersem bjk. macina. giderim!!!

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Uçuncu lig maclarina bile giderim

0|1
    0|0
  • Trabzonsporluyum fakat tüm Türkiye kulüplerinin avrupa maçlarını izlerim. Tribünde ise 40 yılda bir konyada yaşadığımdan konyaspor maçlarına

0|1
    0|0
  • Futbol sadece takım değildir futbol sanattır ve bu sanatın sanatçıları takımlardır. Ben sadece kendi sanatçımı izlemem diğer sanatçılar da farklı bir sanat yapıyor. Yani sadece kendi sanatçımla kısıtlamam futbol denen bir sanatı

0|1
    0|0
  • tv'de mutlka izlerim, ne durumda diye, ama stada gitmem gol atarlar falan hazmedemem, kavga çıkarırırım

0|0
    0|0
  • Televizyon da maç görünce dikkat kesilirim özellikle yabancı liglerdeki maçları izlerim ama malesef lig tv vb aboneliğim olmadığı için özetlerle idare ediyorum :)

0|0
    0|0
    • özet olsa bile önemli olan izlemen. yani körükörüne fanatik diilsin

• Lig tv var kanka gerek yok

0|0
    0|0
  • asla gitmem.

0|0
    0|0
  • izlerim zevkli ligleri birde tvden izlemek staddan izlemekten daha zevkli.

0|0
    0|0
  • evte giderim futbol sevgisi başka

0|0
    0|0
  • Konyada okuyorum super ligde büyüklere ve sevdğim takımlara gideriz

0|0
    0|0
  • Tabiki...

0|0
    0|0
  • gitmem

0|0
    0|0
  • Evet izlerim.

0|0
    0|0
  • evde Lig tv ye para ödüyüorum, Celtic maçlarını bile takip ettiğim oluyor :D

0|0
    0|0
  • Izlemesine izlerim de stadyuma gitmem. Yani kendi takimimin macina bile gitmiyom rakibe niye gideyim

0|0
    0|0
  • bir Fenerin bir Semt'imin macına giderim arkadaşş

0|0
    0|0
  • ucuzsa evet :D

0|0
    0|0
  • İzlerim giderim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...