Erkek arkadışımın nasıl gönlünü alırım?

3 4 haftalık bir ilişkim var. Yeni bi ilişki diye telefonuma ismi ve soyismiyle kaydettim. Bugün buluştuk ve telefonumda öyle kayıtlı oldugunu gördü. Bozuldu üzüldü bu kadar sorun olcak bişey değil bence dedim ama o çok sorun yaptı şimdi de soğuk davranıyor nasıl özür dilemeliyim nasıl gönlünü almalıyım yardım edin lütfen.

Teşekkürler şimdiden..

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence inat yap, hatta sonuna "bey" koy, o özür dilesin.. Buna takıp gidecekse gitsin zaten.. Nedir yani ?

0|0
    0|0
    • Gittiği falan yok dur ne yaptın ya kırıldı sadece soguk davranıyo :) Yok şimdi riske atmaym kendimi gönlünü almalıyım :)

• Ne demek risk almayayım ? Kız olan sensin , senin trip atman gerekir

Erkekler Ne Diyor 4

• ona durumu iza etmeye çalış ailem falan görürse sorun cıkmaması için falan bişiler de.

0|0
    0|0
    • Yemez :)

• Yani ailemin öyle telefonumu falan kurcalamadıgını bu konuda biraz serbest oldugumu biliyo

• görürlerse hoş olmz diye söyle olsun bitsin!

• Telefon rehberinde nasıl yazdığı değil.Senin bendeki değerin önemli değil mi diye sor :)

0|0
    0|0
  • telefonuna onu aşkitomisimoviçko diye kaydet sonra da bir dahaki buluştuğunuzda göster ona telefonu

0|0
    0|0
    • Bu seferde sövdün mü diye kızar :D

• bi anlık kırgınlık bence bi dahaki buluşmanızda alırsın gönlünü hiç bişi yapmana gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• al karşına 3-4 haftalığız bırakta yawaş yawaş sindire sindire yaşayalım de durumu anlat yani boşuna kırılmış saçmalık ama sn al yinede gönlünü :)

0|0
    0|0
  • biraz resmi olmuş :D basına sn. koysaydn keske :D krize girerdi ahhaha

0|0
    0|0
  • hakikaten cins bu insanlar ya öyle kayıtlı olsa ne olur olmasa ne olur aman git özür dile ismini de değiştir böyle entel saçma sapan bişi yap mutlu olsun

0|0
    0|0
    • Diledimde çok kırılmış öyle kolay değilmiş gönlünü almak. :/

• Aynen öyle çok alıngan balık burcu :)

• benim kaç tane balık tanıdığım var ama böyle sazanını ilk defa görüyorum :D canından bezdirir bu seni

• kaç yaşındasınız merak ettim. 5 aylık bi ilişkim var hep ismiyle kayıtlıydı hiç de sorun olmadı.

0|0
    0|0
  • peki neden öyle kaydettin ?

0|0
    0|0
    • Yeniydi ve ilişkimiz yavaş ilerliyo onunda beni ismimle kaydettiğini düşündüm.

• Dedim de ben herkes miyim dedi. Ahhh ahh eşek kafam :) Neyse teşekkür ederm :)

• ya o değilde insan kendini yabancı hissediyor bak benimde başıma geldi ben kızım daha duygusalım diye düşündüm ama bak erkekler bile bozuluyormuş .yani insan dış kapının mandalı hissediyor .mesela adım ebru sanki bir sürü ebru var karıştırmamak için öyle yazmış .bir sürü ebruda olsa benim nurmaramı bilmesi ayrıması gerekir mesela öyle düşünürüm

• bende bi ara gerizeli sinir diye kaydetmstm öyle bi güldüki zavallımın içi gitti ama bişey demedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...