Sizden vazgeçen sevgilinizi hala ısrarla hatırlar mısınız?

Uyuyorum ,uyuyorum günler çabuk geçsin diye..bekliyorum ,bekliyorum bu sensizlik bitsin diye..Seni özlediğim kdar beni özlüyormsuun Sende rüyalarında beni görüyormusun ..Unut beni sevgilim, ben unutmuyorum :( - Arkdaşlar Sizden vazgeçen sevdiğniizi hala ısrarla hatırlarmısınız neden bu kadar gurursuzus ömrünüzü adadığınız kişiyi nasıl unutursunuz :(

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum bu dediğin kişi senin hayatında ilk çıktığın mı ondan mı nedir bu kadar bağımlı yaşıyorsun unutma her şey unutulur bak ölenler bile gidiyor onlar da bir zaman sonra unutulur bak bak etrafına bak yine gözünü ve kulağını açarak bak bir zaman önce yakın çevren veya Allah uzak kılsın ailenden de olan olsun onlar da bir zaman sonra gider çünkü unutkanlık bir nimettir senin kompleks olmuş unutacaksın başka çaresi yok senden daha değerli kimse yok eğer birinsan seni sevmiyorsa zorla sevdiremezsin diyelim illa o diyorsun ne malum senin duygularından yararlanıp seni kullandıktan sonra tekmeyi atar o zaman ondan dünyada nefret ettiğin kadar kimseden nefret etmezsin böyle mi istiyorsun bırak gitsin millet evlenip boşanıyor karısını çocuklarını unutuyor , ailesini kaybediyor unutuyor bırak bunu bir kere Allahı bilmiyorlar unutuyorlar gelmiş bir erkek için bu kadar uğraşıyorsun kendi kendini harap etmekten başka bir şey eline geçmez senden daha kıymetli kimse yok bunu iyice bir yere yaz bu senin hayatında daha önce var mıydı yok o zaman bundan sonra da olmaz olsun yoksa bir yerden güme gidersin o zaman ortalık malı olursun kendini rezil edersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ara sıra bazı bazı..

0|0
    0|0
  • Bu bir karakter meselesi, benden vazgeçen "sevgilim" kadar bile olamayan insanların tanık olduğum "özel"leri bende kalır, nitekim başka arkadaşlarımda bile bunu gördüm kadın beş para etmez ama sırrını beş kese altına bile alamazsın.Dediğim gibi karakter meselesi.

0|0
    0|0
  • Hatırlarsın ama eskisi gibi sevgiyle değil küfürle farkı anladın mı ? Oda herkesleşir.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • nayırrr naslaaa

0|0
    0|0
  • multitaptan battaniyem sarkisini sana armagan ediyorum

0|0
    0|0
  • Evet ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hatırlasam bile kimsenin haberi olmaz .

0|0
    0|0
  • bir süre cıkmaz aklımdan sonra cıkar.

0|0
    0|0
  • Unutmak biraz zor oluyor ama ona unutmadığını belli edersen gurursuz olursun bende unutamamıştım ama belli etmiyordum belli etme

0|0
    0|0
  • gurursuzluk yapmam ama içimden sevmeye devam ediyorum .bende anlamadım aslında nefre etmem gerek ama içim acıyor her sabah kalktığımda telime bakıyorum belki bir mesaj belki bir arama belki bir mucize olur ama yok yok yok yani .seni çok iyi anlıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...