Uzaklık ilişkilerde izce çok mu önemli?

sevmek aşık olmak yada flört etmek istediğiniz yakınınızda mı olmasını istersiniz yada biraz uzak olsun bana ulaşmak için emek sarf etsin mi diye düşünürsünüz?*

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• sevdiğin insan yanında olucak aga !

0|0
    0|0
  • Sevgi emek ister. Yemişim öyle lafı.. Bıktım mesafelerden yeter yaa. İsyeeeaaannnnnnnnnn...

0|1
    0|0
  • Biraz uzaklık iyidir..

Önemli olan şey paradır..İstediğimiz zaman birbirimize gelip gidebilmek için.

0|0
    0|0
    • aynn arkadasım ekonomi varsa mesafelerin önemi yoktur:))

• Evlenirsem haber veririm:D

• ahahah tamam göbek atıveririz düğününde :))

• uzaktan olmuyor ya gözden ırak olan gönüldende ırak oluyor tecrübeyle sabit =(

0|0
    0|0
    • olmadı ki..:(

• benim ailemde yanımda değil sevgilimde olmayınca ne kadar yanlız hissettiğimi bilemezsin.ve aile başka sevgili başka

• merak uyandırıcı bi yasamın var cok özeline girmek istemem ama neden ailen yanında değil öğrenci misin

• yakın olsun.Gözden uzak olan gönüldende ırak olurmuş kiii bence çok doğru.

0|0
    0|0
    • diosun .. biz yaradanı görmeden sevdik hani bil istedim..!

• o ayrı. Görüşümüzü soruyorsunuz sonra ağzımıza yapmadığınız kalıyor. Benim görüşüm bu hayret birşey

• :)) peki sinir iyi değil;))

• Nerde olursa olsun kalbinde güvende tutsun yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sevebilmek önemli bazılarının sevgisi dağlar denizler aşıyor bazısı karşıda gördüğü zaman başını çeviriyor.

0|0
    0|0
  • Uzaklık Hep Bir Umuttur , Gelecek diye . Yakınlıksa hep bir korkudur Gidecek diye .

1|0
    0|0
  • Mesafe kesinlikle iyidir ama abartmamak lazım.Ozaman görüşünce daha güzel,daha anlamlı geçiyor zaman.Hergün görmek insanı sevdiğinden soğutabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...