Bugün 91 gün ve artık....

Bugün 91 gün oldu ve artık intihar etmeye karar verdim o kazandı ben yenildik çok acı bir yaşam oldu hayatım..91 gün boyunca hiç aklımdan çıkmadı yalvardım engelledi sadece kaçtı benden sadece kaçtı 4 senemi verdim eşim dedim namusum dedim hayatımı sadece ona adadım her istediğini aldım yaptım ailesinden gizli okuduğu il'e her hafta sonu 4 sene boyunca gidip geldim hep bana beni bırakma diodu okuttum öğretmen yaptım sahip çıktım şimdi ise benden kaçıyor heryerden engelliyor akrabalarıyla ileştime geçiyorum yaşandı bitti diolar suçum neydi benim gurur hiç bir zaman yapmadın değer verdim psikolok tedavisi terapi ilaç tedavisi herşeyi yaptım olmuyor onsuz videolarımızla uyumaktan bıktım resimlere ağlmaktan bıktım kimse yanımda durmadı destek vermedi seviyorum dedikçe iyi niyetimden yararlanıldı sensiz olamam dediğimde asla bırakmam diyen insan şimdi ne oldu değişen neydi 91 gün boyunca bir kez bile aramadı nasılsın bile demedi bunumu hakkettim ben hayatımın merkezine oturtdum karşılığı bumuydu çaresiz bıraktı beni başka yol.bırakmadın olmuyor vazgeçemiyorum 91 gün boyuncq ona sevgim hıv azalmadı her yerde onu görüyorum hayali gözümün önünden gitmiyor o büyük sevgin asla bırakmam sözlerin bumuydu alsın artık hayatı da onun olsun lanet olsun bana onu bu kadar hala deliler gibi sevdiğim için.. Hiç bir hatam yok iken beni bıraktın sadece allah a havale ediyorum..

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bir insan için intihar edersen kendine yazık edersin vebalini öbür dünyada kaldıramazsın sen intihar ettin peki kız da başkasıyla evlenip hoş hoş gezer tamam sen çok kendini kaptırmışsın sen yürekli davranmışsın kız seni kendine bağlamış tatlı sözlerle anlamış ki senin onsuz yapamayacağını en iyisi ben gideyim farklı maceralara atılayım eğer pişman olursam sana dönerim ama bunca zaman seni aramaya bir kızdan sana ne eş olur ne yaren ne sevgili bundan ancak sana akrep olur o zehiriyle her gün seni zehirler acı içine acı sen ne umarsın böyle kişilerden senden dahakıymetli kimse var mı sen üzüldün diye başkası üzülmez bunu bir yere not et atacağın adımları bundan sonra dikkat et giderse cehennemin dibine kadar yolu var demesini bilmelisin onunla ilgili her şeyi atmalısın buna katlanmalısın çünkü bu zamanda aşk diye bir şey yok her şey para çıkar menfaat ilişkisi olmuş alem kaşar olmuş dikkat li olmak gerekir temiz bir namuslu bir gün elbet karşına çıkar sen bu acıyı atlatıktan sonra ondan kurtulduğuna hep şükredeceksin kendini düşün ondan önce hayatında kimse var mıydı yok o zaman bundan sonra da olmasın bir gün döner ise eğer sakın kabul etme ne olursa olsun bugün sana yapan yarın evlenince ne malum başkasını evine almaz zaten sen ona bu fırsatı baştan vermişsin geri dönüyorsa tuğlaları ör bir daha sana ulaşamaz olsun hayatına hep mutlu bak gülümse artık

0|0
    0|0
    • Kardesim senden allah razi olsun inanki okadar cok rahatladik anlatamam cok sagol bu aci keske bitse enayi yerine koyuyorum kendimi bunu gururuma yediremiyorum nasil inandim nasil kandim ailem cevrem benimle muhabeti kestiler kimse beni anlamiyor yanimda kimse kalmadi hayatimizi mahfetti ben onun icin herkezi sildim siz siz olun asla bir kiza guvenmeyin hakkimi helal etmiyorum inanilmaz derecede mutsuzun kaidesiz bir yasam gibi goruyorum pes etmedim etmeyecem allaha sigindim ona yoneldim..

Kızlar Ne Diyor 10

• öbür dünyanı maffetmek mi niyetin hı? güzel allahım herşeyin en hayırlısını en güzelini bilendir tamam belki yaşadıkların cok kötü cok kötü ama alalhına sıgın o senin yanında belki karşına daha iyiler cıkacak o zaman bu günlerine güleceksin neden bunları düşünmüyorsun hayatta bi tek o kız degil o kız senin sevgine lail olamamış her istedigini yaparsan böyle olr ah güzel kardeşim ah ne vardı sanki bu kadar deger verecek.. ne vardı eger bir kıza bu kadar üstüne düşer deger verir her istedigini yaparsan böyle olur kendimden biliyorum gt şimdi güzel bi abdest ol otur yalvar rabbine alalhım unutamıyorum acı cekiyorum ne olr bu acıyı ol yüregimden unuttur onu bana de allaha havale et ve karşına yeniden birinin cıkması için dua et. yapma bunu zor günlerdesn biliyorum ama eger istersen herşey gececek o kızfan artık sana fayda gelmez. yapma bunu kendine.

1|0
    0|0
    • Guzel kardesim hep oyle dua ediyorum rabbime sigindim gecem gunduzum ona siginmak yalvarmak ben basindan soyledim gez tozmak cikmak bana gore değil.dedim hayatimda hic bir kizin elini bile tutmamistim sirf kendimi namusuma saklamisken.. Rabbime yalvariyorum sadece unutmak icin ve icimde ona dair ne varsa alsin istiyorum olmuyor. 1 kez bile aramadi birkez bile nasilsin demedi bu kadarmiydi hersey rabbim beni affetsin

• hala saçmalıyorsun ben sana yardmcı olacam beni bi ekle bakym sen sakın saçma sapan birşey yapma sen öldn diyelim ki o zaman ne olacak o kız yine gününü gün edecek hı deger mi ? anneni babanı hiç mi dşünmüyorsun hı hiç mi sen ölürsen onlar ne yapacak ?

• bu kız haklı sadece allaha sığın bütün güçlükler sıkıntılar karşısında sana allah yeter o en güzel vekildir

• sakın intihar edim deme o hayatını yaşıyor sende kendi canına kıyıcan bunları haketmemişin ALLAHA havale et.

0|0
    0|0
  • unutursun derim de kızarsın şimdi. unutmasanda acın diner. insanların evlatları ölüyorda acıları ilk günkü gibi kalmıyor. hep hatırlasalarda üzülselerde ilk zamanları gibi olmuyor. evladı ölen anne yaşayabiliyorda bir şekilde, sen mi yaşayamayacaksın.

1|0
    0|0
    • O aciyi bilmem ama benim yasadigim aci icimi canimi aliyor 69 kiladan 53 kg dustum bu aci baska aci

• evlat acısından büyük olacak hali yok ya. ben senin acını küçümsemiyorum ama intahar edecek kadar da büyük değil onu dıyorum.

• Bence intihar gibi saçma şeyler düşünme yalnızca kendin ol bi düşünsene sana faydası bile olmayan biri için -ki artık o bi zavallı- bi zavallı için değmez.unutmaya çalış ama bunuda önce istemen gerekiyo onu unutmayı gerçekten iste.bundan sonraki hayatına bak eminim her şey güzel olacak (:

0|0
    0|0
    • Guzel kardesim yemin ederim 91 gun boyunca aglayarak rabbime yalvariyorum hergunum sureler okuyarak geciyor kendimi o kadar berbat buluyorum ki inan yasama arzum kaiden hersey bos geliyorhersey anlamsiz

• Sabrim tukeniyor abdessiz evden cikmiyorum gunde binlercr dua okuyorum dayanamiyorum bu aciya inan sucum yok sadece sevdim ayrilma sebebi sevgim onu bunaltmis yahu ben omrumu adadim yoluna okutmak icin yaziklar olsun bana

• çok abartıyosun bnce.inan bana insanlar daha neler yaşıyolar.ayrıca sen zaten unutmayı kabul etmiyosun o zmn dünya hayatını da ahiret hayatını da mahvedersin.

• " Asla " kelimesini söyleyen her insan yanılmıştır...Merak etme sende yanılacaksın unutmasan da hissizleşeceksin sadece birazcık zaman...Ve bu da sana küpe olsun : " Hiçbir kimseyi Yaradanından daha fazla sevme çünkü o işten hayır gelmez."

0|0
    0|0
    • ve Allh-ü Teala ' kımı benden daha cok seversenz onu szden alırım ' die bosuna demems :)

• bu kız haklı kimseyi yaradandan fazla sevmiceksin

• gün gelicek bugünleri hatırlayıp gülüp geçiceksin çünkü karşına öyle biri çıkacakki onu unutturcak(=

0|0
    0|0
  • Kullanmıs atmıs basıt

0|0
    0|0
  • Yanlış yapaym deme sakınnnn..!

0|0
    0|0
  • bi kız için değmez o onun onursuzluğu seni kullanmışş okutmuşun alaağını almış o kızdan hyır gelmez seni sevmemiş beni bi arkadaş da vardıı yedi içti alcağını aldı çocuğu bıraktı kız milleti dee şerefsiz boşver kız için değmez dünya nüfusunun yarıdan fazlası kız mantıklı düşünmüyosun şuan yeni olduğu için ama unutup nefret etcen emin oll şimdi bizim kızın eskiii sevgilisi nefret ediyoo midesi bulanıyo bana anlattıı

0|0
    0|0
  • 91 gün çok kısa bir süre.. Şu anda daha şoklardasın, bırak bır 91 gün daha geçsin acın hafifleyecek gözünde ki perde açılacak. Ondan nefret ederek belki güçleneceksin Sen neden ölüp cehenneme gidecekin o geberip odun olsun.

Kendine zaman kullanılmış gibi hissetme boşuna. Kocaları tarafından çoluk çocuk 15 sene terk edilen kadınlar ne yapsın bir de herif başka birleri için terk ediyor. Yada evlenme vaadiyle oyalanan kızlar ne yapsın. Bırak Allah ından bulsun onun vicdanı onu rahat bırakmaz.

nefret etmen gereken kız yüzünden acı çekiyorsun zaman ver zaman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ...

"İnsan zayıf olarak yaratıldı." (Nisa, 28)

"Biliniz ki mallarınız ve evlatlarınız aslında birer sınav konusudur."

** Ağır bir sınavdan geçiyorsun.Sevdiğini aratmayanda Allah'tır.Kul acizdir.İradene sahip ol.İşin ucunda büyük mükafat var.İnançlı insan mükafat tarafından bakmalı.

“Allah bir kulu severse, onu imtihana tâbi tutar.”

Gönlünde ki şeytani Leyla'yı kov gitsin,Mevlan sana fazlasıyla yeter.

3|0
    0|0
  • Anlamıyorum. İnsanın annesi babası ölür, arkasından 3 gün yas tutulur. Sevgilisi, eşi nesi oluyorsa olsun ayrılır yasından çıkılmaz. Takdir-i İlahi demekten başka bir şey mi var? İntihar çözüm olsaydı, dünyada her gün yüzbin insan intihar ederdi. Yaratılanı neden sevdiğimizi unuttuk. Yaratılan olduğu için mi, yaratandan ötürü mü? Biraz kendimize çeki düzen verme zamanı gelmedi mi acaba? O bizdeyken bir sorun yoktu, giderken de sorun olmaması lazım. Veren Allah, alan yine O. Onun için tevekkül edip, gidişatına bırakmak en güzeli.

0|0
    0|0
  • bütün bu güçlüklşer karşısında llaha sığın sana o yeter kula kulluk etme biz bu dunyaya bununiçin gelmedik bu acılar birer imtihan eğer sabredip ecrini allahtan beklersen sana mujdeler var sabret sabretmelisin bu bir imtihan

0|0
    0|0
  • 'bazen iyi adam olmak' da bir nedendir..

hayatına son vermek sana düşmez..

0|0
    0|0
  • kardeş üzme kendini allaha havale et hatalıysa bunu anlar er yada geç.toparlamaya çalış

0|0
    0|0
  • İntihar edeceksen buradan yazmanın bir anlamı yok. Git et ama başaramazsın. Ben 5 kere ettim ölmedim daha sınırları zorluyorum her yolu denedim.

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı ahbap: bazen; ne sabra mecal oluyor, nede takat kalıyor. lakin intihar etmeyi düşünmek bile kendi ruhumuza ihanet gibi gelir. şu üçbeş günlük dünyada ölüme ne kaldı.

0|0
    0|0
    • Uc bes gunluk dunyam mahfoldu yok kardesim yok bir saniye aklimdan cikmiyor unutmak icin yapmadigim kalmadi..

• Eğer bunun için intihar etmeyi düşünüyorsan... Sen bir aptal aynı zamanda ahmaksın...

0|0
    0|0
    • Bumudur yorumun asagilamak mi 91 gun boyunca aklini yiyip bitiren 23 yasina kadar kendini namusuna saklamadinmi sonra 27 yasinda kullanildigin hissi almadinmi ben dunyada ne icin yasiyorum simdi onun icin cehennemde yanacam sen hakaret edersin hayat size guzeldir..

• Fikirmi 91 gun boyun terapi gordum 11 senaslik ilac tedavisi gordum destekli intihar sebebime ise olmuyor kardesim olmuyor yasanmiyor o cok guclu oldu ben ise inanilmaz derecede aciz ve basit hissediyorum kendimi ailemle aram bitti gidecek yerim kalmadi herseyimi ona harcadim okumasi icin care ne kaldi rabbime yoneldim dualar ediyor namaz kiliyorum 91 gun boyunca agliyorum

• Bak arkadaşım hayatında kendinden daha değerli kimse yoktur... Kendine vereceğin değeri bir başkası senin kadar veremez... Senin değerin ancak ölene kadar işlem görür öldükten sonra bir kaç hafta yasın tutulur birkaç sene hatırlanır daha sonra da unutulursun... O nedenle olanlardan sadece ders çıkar ve duygularının yanında mantığını da konuşturarak yep yeni bir sayfa aç...

• abicim aman diyorum sakın ha. ne yapacan ölmüş farzet bunu bir dönem ben de yaşadım liseden mezun olduğum zaman bi sevgilim vardı farklı şehirlere gitmiştik görüşemiyorduk ben de çok özledim falan ama en sonunda unuttum. merak etme sen de unutacaksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...