Sevgilimden ayrıldım, başkasından hoşlandığını düşünüyorum, sizce ne yapabilirim?

İyi günler geçen gün sevgilimden ayrıldım ama başkasından hoşlandığını düşünüyorum benim canımı yakan başkasıyla olması olucak sizce ne yapmalıyım ? Lütfen yardım..

Güncellemeler:
Başkasıyala çıkıyo söyledi :(

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence bu konuyu boşvermem zor olucak gibi . Sevdiğin kişinin elini tutan senken baskasının tutma ihtimali kafanı yiyecek . Bence bu durumda yeni bir ilişkiye başlamamalısın. Onun yerine dostlarınla arkadaslarınla çok vakit geçirmelisin.Onu düşünmeye zamanın kalmasın . Dertleşin eğlenin ama sakın ruh halini daha kötü edicek birşeyler yapma :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yapıcagın bisey yok ayrıldınız sonucta.

0|0
    0|0
  • ayrılmışşsınız sonucta boşver.

0|0
    0|0
  • Ne yapmalıyım derken? Yapacak birşey yok ki artık bu saatten sonra, zaten ayrılmışsınız o artık başkalarıyla olabilir sen de öyle, canın elbet yanıcak ama yapacak bir şey yok unutmaktan başka.. Zaten sevgisi baki olsaydı senden ayrılmazdı değil mi? Bir başkasının olması şu anda gayet normal..

0|0
    0|0
    • Erkeklere yakındii bilirsin erkeklerin kafası nasıl işler onu uzak tutmak istedim bu kadar,Canımı çok yakıyor

• Tercihi o yöndeyse ne yapabilirsin ki..Seni sevseydi saygı duyardı fikirlerine ve seni dinlerdi.. Bence daha yeni, zamanla unutucaksın sıkma canını..

• Oluruna bırak her neyse geçer gün doğsun hele bi üzülmeye mi değer. Boşver seninde hayatına biri girer.

0|1
    0|0
  • başkasından hoşlanıyosa yapabilcek bişeyin yok intikam felan almaya calışma sakın :)

0|0
    0|0
  • basit insan modeli.bence bosver Allah sabır versn

0|1
    0|0
  • zor bir durum Allah yardımcın olsun. kendini ondan soğutmaya çalış .

0|0
    0|0
  • Emin bile değilsin . Hata yapmışsın.

0|0
    0|0
  • sana başkasından hosladıgını dusundurucek ne yaptı mesela ?

0|0
    0|0
  • Hayatına devam et onlayken yapamadıklarını yap ki umrumda değilsin mesajı ver çokta gözüne görünme başkasıylada çıkma kıskandırmak içi.Geri gelir gelmezse bul beni felan :D

0|0
    0|0
  • Ne yapabilirsin ki olan olmuş biten bitmiş. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Yapacak tek şey ardına bakmadan yoluna onsuz devam etmek

0|0
    0|0
  • O başkası eninde sonunda olacak zaten.

Hiçbir şey yapma. Seviyorsa özellikle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gidene uzulme sevseydi gitmezdi gelene sevinme oda başkasından geldi bugun seni deli gibi seven dün bskası için olecekti..

0|0
    0|0
  • Evanescence- My Immortal on numara dinle iyi gelir. Anlamına bakmayı da unutma.

0|0
    0|0
  • Yerini birini bul ve beraber ter atın güzelce 3<

0|0
    0|0
  • Bi' b*k yapamazsın hafız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...