Mesut Özil ve Türk Milli Takımı...

Neden bizi değil de Almanya Milli takımı seçmiş bir oyuncuya bizim Milli formamız için ter döken ve sahada her şeyini ortaya koyan Milli futbolcularımızdan daha çok değer veririz ve onu överiz...

Güncellemeler:
TRT yi gördük euro 2012 de mesutu övmekten maç anlatamadı benim anlamadığım biz neden onunla övünüyoruz adam Alman... Biz ronaldo ile messi ile övünüyoruz mu...

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• adamın babası önce fenere getirmiş mesut özili bunun fiziği zayıf bundan topçu olmaz demişler, sonra galatasaraya ordan beşiktaşa hepsi aşağılamış bundan topçu olmaz demişler adama adamda çocuğu götürüp werder bremenin alt yapısına kayıt ettirmiş sonrasında real madride ordanda alman milli takımına çağırılınca doğal olarak kızgınlıkla türk milli takımında oynamak istememiştir kendisi... ben olsam bende türkiyede oynamazdım hem beni almıycaklar bundan topçu olmaz diyip sonrada üne ve başarıya kavuşunca hemen eleştiri neden türkiyede oynamıyor lan dallama adam kendi ayağınla gelmişte biz aldık mı? iyi yapıyo kesinlikle sonuna kadar haklı türk milli takımında oynamasını bende istemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• almanlar daha yüksek para verir

0|0
    0|0
  • alman gibi hissetmiş

0|0
    0|0
  • 12 de mesutu övmekten maç anlatamadı benim anlamadığım biz neden onunla övünüyoruz adam Alman... Biz ronaldo ile messi ile övümekten maç anlat

0|0
    0|0
  • 12 de mesutu övmekten maç anlatamadı benim anlamadığım biz neden onunla övünüyoruz adam Alman... Biz ronaldo ile messi ile övü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Mesut Özil şuan dünyada en sevdiğim futbolcu, neden çok severiz?

Ronaldo yu neden çok severiz? türk değil

Messi yi neden çok severiz? türk değil

0|0
    0|0
  • Messi'yi neden övüyorsak aynı sebepten. İyi oyuncu. Hangi takımı seçtiğine göre adam eleştirmeyecek kadar objektif olduğumuzdan bir de.

0|0
    0|0
    • bence alakası yok günümüzde milli takımlarda klüpler gibi oldu artık Alman milli takımına bakıyon nerdeyse alman oyuncu yok içinde öyle şey mi olur..

• Doğrusunu yaptı

0|0
    0|0
  • Bence ne olursa olsun kendi milli takımında oynamalıydı.Finlandiya hiçbir zaman şampiyonluk almadı ama Litmanen yıllarca oynadı neden acaba

0|0
    0|0
  • Biz mesutu messi ,higuain gibi seviyoruz, adam iyi futbolcu zevk veriyor futbol izleyicisine ... yoksa milli maçlarda kralını tanımayız, Her zaman TÜRKİYE !

0|0
    0|0
  • milli takım seçimine saygı göstermek gerekir iyi oyuncu sonuçta ama benim milli formama için ter döken adamlardan daha çok değer verdiğim yok

0|0
    0|0
  • kişiliğini eleştirebiliriz ama futbol yeteneğini ispatlamış bir oyuncu

0|0
    0|0
Yükleniyor...