Zumbaya başlamayı düşünüyorum zayıflatır mı?

Zumbaya başlamayı düşünüyorum zayıflatır mı?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• ben 2 ay gittim çok eğlenceli bir defa ama çokda yorucu 45 dkda 1000 kalori veriyorduk eğer danstan sonra bir şey yemezsen çok rahat kilo verirsin korkma :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hayır zumba tumba vs ağırlık kaldırmaktan daha iyi zayıflatamaz... ağırlık kaldırdıktan sonra ki ilk 24 saat vucut kalori yakımına devam eder buda senin istediğin şeydir.. prof vucutcular bu nedenle cok az cardio yaparlar buna ragmen çok fazla yemek tüketirler ama yağlanmazlar bunun en önemli sebebi ağırlık kaldırmaktır.. ağırlık kaldırmaktan korkmayın kızlar... ağırlık kaldırınca kaslanıcam diye boşuna korkmayın steroid kullanmadıgınız taktirde kas yapamazsınız.. podyuma çıkan bayan sporcuları görüp ağırlıklardan korkmayın... bol saglıklı sporlar dilerim arkadaşım.

0|0
    0|0
  • bır rıvayete gore zayıflatıyomus kanks

0|0
    0|0
  • zayıflamak için yapıyorlar ama sadece zumba ile biraz zor artı çok yorucu diye bliyrm

0|0
    0|0
  • Twerk yap

0|0
    0|0
  • o ne

0|0
    0|0
  • doğru karar zayıflatması zaman alır ama vücudunu şek, ile sokar, yağları yakar

0|0
    0|0
  • kesın ama 300 - 500 dene

0|0
    0|0
  • Hamına bile koyar.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben zumba yapıyorum. O spor dans / şeklinde ve bir çok insan bu sporu yaparken baya zayıflıyor. Ben ise hatlarımı keskinleştirdim. Herkese tavsiye ederim :).

0|0
    0|0
  • Kesinlikle zayiflatiyo. Tecrübeyle sabittir. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...