Aşkınız için neleri göze alırsınız?

Sevdiğiniz insanla aranızda on yaş var, siyasi görüş vs vs hep farklı. Aileler karşı çıkıyor.. Neler yaparsınız? Karşınıza kimleri alırsınız?

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben sevdiğim erkek için neler yaptım.babam senı gurbete gondermem dedı.uzaktayız. ayrılcaksın o çocuktan dedı. burnumu kanattı yuzumu mosmor ettı. öldurürüm snı ondan ayrılmazsan dedı. ıntıhar ettım sırf ayrılmamak ıcın.ve onu gorebılmek ıcın herseyı yaptım.annem ıstemıyo çocugu.yok karadenızlıler şöle bole dıyo ama ben 3 senedır vazgecmedım ondan.sonuçta ben evlenıyorum aılem dgl.evt annem dogurdu ama onlar aşık olmadı mı?aşkın ne dmk oldugunu bılmıyolar mı..

0|0
    0|0
    • haklısın.. ama sevdiğin çocuk değiyormu ? Evden felan kaçsaydında evlenseydiniz bari

• ne güzel.. Allah ayırmasın evlenirsiniz inşallah :)

• Amin. Allah razı olsun :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Bak şimdi.Siz böyle konuşunca aklıma ne geliyor biliyor musun?Geçen tv de bi belgesel izledim.Kutup ayılarını anlatıyordu.Şimdi bu erkek kutup ayıları dişi kutup ayılarından daha iri tamam mı?Çiftleşme mevsimleri geliyor.Dişiler erkeklerden daha çevik oluyorlarmış.Dişi önce bir bayıra çıkıyor.Erkek ayı onun kadar çevik değil.Dişi fazla zorluyor.Erkeğe çok dik geliyor.Çıkamıyor.Sonra erkek yığılıp kalıyor öyle.Dişi buna dayanamıyor.Birşeyler yapıyor(Artık demek ki ayıca da o hareketler erotizm ve azdırma hareketleri).Dişi kendi poposuna vuruyor.Yerde mal mal yuvarlanıyor falan.Derken erkek yine harekete geçiyor.Bu sefer dişi onu hız testine tabi tutuyor.Belgeselci amcada bunu erkeğin çiftleşme sırasındaki performansının nasıl olacağını ölçebilmek için yaptığını söylüyor.Yani demek ki diyorum ki erkekleri böyle denemek dişilerin genetiğinde var.Hissi olarak yani:Acaba performansı yetecek mi?Şimdi sende soruyorsun.Bu yokuşu çıkabilir misin?Hızlı koşabilirmisin?:))

0|0
    0|0
  • 1 Kişi istemiyorsa ikna edilir, 2 kişi istemiyorsa düşünülür, 3 kişi istemiyorsa bırakmak en mantıklısıdır. Aşk için kaçanlar, sonunda terkediliyorlar, terkedilmeseler bile yeri geldiğinde birbirlerine saldırıyorlar. kimse kusura bakmasın, anasının babasının sözünü dinlemeyen, kocasınında dinlemez. Yeri geldiğinde anamı dinlemedim seni mi dinleyecem der. Demez demeyin derrr.

0|0
    0|0
  • on yas var, siyasi gorusu her seyi farkli, aileler karsi. ayrilirdim ben. bu kadar zitlik ask korlugu bitince mahveder cunku

2|0
    0|0
  • Mukavvadan süt yaparım ne bilim karpuz kabuğundan gemi yaparım falan... Sonra kıbleye dönmek suretiynen karşıma kim gelirse artık :(

0|0
    0|0
  • Seviyorsam hiçbir kriter, hiçbir yargı, hiçbir kural ilişkimi etkileyemez...

0|0
    0|0
  • Zor bir durum kendi açımdan bakarsam; kültür farklı çok bir sorun gözükür gözüme.

0|0
    0|0
  • o benim için neleri göze alır asıl soru bu

0|0
    0|0
  • Sadece görünüş kaldı oda fani geçici incldii yerden kopsun ..

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten seviyorsam herşeyi yapmaya hazır olurum ben.ailesi falan vız gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gözlüğümü

0|0
    0|0
  • Sadece şunu düşün onun için herkesi karşına aldığına değecek mi?O hep senin yanında olacak mı? Çünkü o senin yanında olmadığında kürkçü dükkanına dönmek çok onur kırıcı olacaktır.Çok kişilikli biri beni asla bırakmaz bende onu yarı yolda bırakamam diyorsan cesaretini toplayıp yoluna devam ediceksin.

0|0
    0|0
  • bu saatten sonra hiçbişyi göze alamam kafama uyarsa sorunlu insanlarla görüşmek istemem

0|0
    0|0
  • onunda beni sevdiğine bensiz olamıycağına eminsem ölümü göze alabilirim ben.

0|0
    0|0
  • ben yapamazdım ki birilerini karşıma alayım..

0|0
    0|0
  • aşık olduğum insana ailem karşı çıkmazdı ki :(

0|0
    0|0
  • hiç bişey.

0|0
    0|0
Yükleniyor...