Bugünkü Beşiktaş maçı hakkındaki yorumlarınız nedir?

Bugünki beşiktaş maçı hakkındaki yorumlarınız nedir?

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• lig sonunda 1. olan takımın şampiyonlar ligine direkt katılması için o ülkenin avrupada ilk 12de olması gerek 12. olan türkiye bu konuda 13. sıradaki yunanistan ile çekişiyor bu yüzden bu maç bu açıdan hayati önem taşıyordu, hatta galatatasarayın şampiyonlar ligindeki maçlarından daha önemli denebilir. Beşiktaş iki maçta da asteras'ı yenseydi, seneye de Türkiye birincisinin şampiyonlar ligine direkt katılması garantiydi. deplasmanda yenelim bari.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• zemin cok kötüydü yanliz

0|0
    0|0
  • Sen 89 dakika oyna gel 90da ye. Dicek laf yok..

0|0
    0|0
  • Yakışmadı Beşiktaşımıza, basit bir takıma puan verdik.

0|0
    0|0
  • Ne yaptıysam olmadı o golü yine yedik ya.

0|0
    0|0
  • Rahat yeneceği maçta berabere kaldık, türk futbolunda git gide düşüş var gerçekten.

0|0
    0|0
  • 1-0 dı noldu son

0|0
    0|0
  • bir maçımızın da son dakikalarını rahat yaşayamıyoruz.. kalpten götürcek bu takım beni az kaldı ama sevdamız sonsuz. beşikten mezara

0|0
    0|0
  • Yapacak birsey yok..
    Kendi beceriksizligimizden dolayi 1 puanla ayrildik..
    halbuki ilk yarida cenkle olcayla ve oguzhanla buldugumuz pozisyonlari degerlendirseydik farkli bir mac olucakti...
    Hayirlisi ^_^

0|0
    0|0
  • Bunun adı futbol.. İşler her zaman istediğiniz gibi gitmeyebiliyor. ama Yunan tanrısı gibi adı olan takımı yenememek nedirya..

0|0
    0|0
  • Bu günden sonra beşiktaşın adını bahtsız bedevi olarak değiştiriyorum

0|0
    0|0
  • sen ne düşünüyorsan aynısına katılıyorum beşiktaşı sevdirdin stadda kızları görmek hoş oluyor

0|0
    0|0
  • bir fenerli olarak beşiktaşın 2-3 tane atmasını bekliyordum bu skor şaşırttı

0|0
    0|0
  • bu takım böyle oynamaya devam ederse memleketi terk edecem ne bu ya saçımı başımı yolmaktan bıktım

0|0
    0|0
  • Yaw hele sus yaw zorla unutmuştum :)

0|0
    0|0
  • yedikleri golde pes golü gibi kaldır vur goll

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Berabere kaldik * daha iyi bir performans beklerdim

0|0
    0|0