Fransızlar nasıl bir anda Yunan sempatizanı olabiliyor?

Bugün bjk maçında yunan sempatizanı olan içimizdeki fransızlar neden sadece paf takımları olan TS yi destekliyor?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş kim yunan vs artık aşalım böle şeyleri bugün Beşiktaşıda Trabzonuda gönülden tuttum Trabzon sevindirdi Beşiktaş üzdü aynı GS gibi artık arının şu takıntılarınızdan bence birlik olalım Türk takımlarını destekleyelim GS BJK TS farketmez ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaran mı var gocunuyosun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ya bırakın şu kuruntuyu artık. fransızlar dediğin adamlar kaç yıldır bayrağımızı avrupada taşıyor. cahil cahil konuşuyorsun burada ben Galatasaraylı olarak bjk niye chelsea bayrağı açtı desem bu tartışmanın sonu gelir mi. üç beş tane salak milli duygularını bilmiyor diye koskoca camia yı fransı yapmanın bir mantığı var mı. yaşın kaç bilmiyorum ama mantıklı ol. olgun akıllı bir taraftar ol. önce sen kendini şu yorumlardan arındır ki senin çocuklarında milli duygularını bilmeyen salaklardan olmasın. sağlıcakla

0|1
    0|0
    • Ben milli bayragi taşıyan herkesi desteklerim ayrıca niye üstüne alındın yaran mı var? Bütün bjkliler chelsea bayrağı acmadigi gibi bütün gslilerde fransız değildir. Neden kendini fransız hissedenleri koruyorsun. Destekliyorsan efendi gibi yazacaksın bizde tebrik edeceğiz

• Neyse iyi akşamlar

• sizede iyi aksamlar

Yükleniyor...