Erkekler de paralı kadınların peşinde koşmuyor mu sanki?

Tamam paracı kadınlar çok belki erkeklerden fazla, ama hep kadınlara laf edip sanki paralı kadınların peşinden koşan adamlar yokmu? Hep kadınlarama yönelik bu iş?

Karı parası yiyen adamların sayısını bilinmez. Madem aynı soruyu bende soruyorum parası olan kadınlar dahamı çekici geliyor?

Güncellemeler:
işsiz kalınmış bir durumdan bahsetmiyorum hayatda herşey olur ama baştan kadının çok parası olmasından bahsediyorum.

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çüküyle bala batmak deniyor bu duruma... Zengin koca arayışında olan kadın ne kadar karaktersizse, zengin karı arayan adam da o kadar karaktersizdir... Değişen birşey yok...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• ben paralı değil zeki,bakımlı güzel bir bedene sahip,sadık bir kadın isterim öncelikle.parası olursa aynen şuna benzer

Bir tantuniciye gittiğini farzet.tantuniyi sipariş ettin yanında sen istemeden ayran getirdiler.

Senin her lokman daha rahat geçer artık.bu da böyledir.bonus gibi.bakma sen parasız kadın isterim diyenlere.çevremdeki birçok erkek züürt bir kız alma hepsi aynı diyorlar.

yoksa ben mühendsim zaten her ikimizinde geçimini sağlarım ama şöyle düşnüüyorumda kayınpederin arazilerine gökdelenler dikmekte fena olmazdı hani :D

işin şakası bir tarafa Tantuni diyorum ...

0|1
    0|0
  • parası olan kadınla işim olmaz olsaydı zaten şu an başka yerlerde olurdum fino köpeği mi olucam onun

1|1
    0|0
  • bilmiyorum fikrim yok ama eşinin parası ile geçinen erkekler görüyorum. adamım diye geziniyorlar

1|1
    0|0
    • hiçbirşey sebepsiz değildir kimseyi kınamayın başınıza glmesin arkadaşlar.yarın birgün sabancının torununa aşık olursunuz AlimAllah :)

• yaranmı var ifyouwanttobe? karı parası yiyen adamdan adam olmaz

• Şöyle zengin bir kayın pederim olsa. Büyük bir holdingi olsa, beni de başına geçirse ne güzel olurdu.

0|0
    1|0
  • Fikri bozuk olan kadın erkek herkes bunu yapar. İlerisinde mutluluk ve huzuru düşünmeyen nice insanlar var. Yani yan yana geldiğinde bile bunların anlaşamayacğını anladığınız insanlara bile bakıyorsunuz evlenebiliyorlar. Tek sebep ya kadının ya da erkeğin zengin olmasıdır. Eee günümüzde " Sonunu düşünen kahraman olamaz " bilinci olduğu içinde bunda cinsiyet ayrımı kalmamış.

0|0
    0|0
  • Güzel kadın hoştur para şeyimi doyurmuyor malesef :((

0|0
    0|1
  • daha çok parası olan kadın, daha kariyerli kadın vs hiçbirinin bir çekiciliği yok. kadınlarda zengin adamı çekici bulmak var ama erkeklerde o yok. bazı erkekler çıkar amaçlı bu konuya olumlu bakabilir ama herhalükarda o kadın daha çekici değildir.

0|1
    0|0
  • Hadis-i şerifin başlangıcında erkekler demiyor zaten. Siz bir kadını diye başlıyor. Var kadın parası yiyen erkekler de bu sıradanlaşmış bir şeydir.

0|0
    0|0
  • zengin bi kadını özellikle tavlamaya çalışmam ancak birlikte oldugum kadın zenginse ve bonkörse problem etmem, yerim yani gocunmadan

0|0
    0|0
  • para bu dünyadaki mutlak güç benim öyle bir arayışım olmadı çok şükür ama olana da ne o..pu nede şer...siz gözüyle bakmam tercihleridir ve sadece kendilerini bağlar...

0|0
    0|0
  • hayat öyle hal aldı ki. kadın erkek eşitliği diyorlar...

o zaman ben de soruya istinaden yazıyorum. ne kadar anten varsa o kadar televizyon vardır.

0|0
    0|0
  • Mantıken paralı kızlar tercih edilir genelde.Yoksa erkekler için paralı parasız gibi ayrımlar yoktur çekicilik konusunda.

0|0
    0|0
  • paralı kadın bana itici gelir. güzel olsada.

0|1
    0|0
  • Evet çok önemlidir ailesinin ve kendisinin maddi durumu

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0
  • varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • sayıları azdır

0|0
    0|0
    • az olsa bile öyle şerefsizlerde vardır

• paralı erkek düşkünü kadına daha çok rastladığım için bir şey diyemeyeceğim

• bende tam tersi olduğu için :))

• ikisi bence teraziye konmaz çünkü kadınlarınki daha ağır basar.

0|0
    0|0
  • Hayat müşterek. Bir kişinin omzunda yükselmek bize yakışmaz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• erkekte para yiyor hele bir zengin ve saf bulsun

1|0
    0|0
  • valla haklısın .sırf kızın parası kariyeri için evlenenler var .kızın tipi falan yok karektter sıfıf ama para olduğu için herkes peşinde çok gördüm

1|1
    0|0
  • hay ağzına sağlık soran 5 yıldız :D

1|0
    0|0
  • Aklıma bulent ersoyle armagan geldı :S:SS:

0|1
    0|0
    • bülent ersoy benim için travesti kusura bakma :D

• olabilir onunda selılutlerı varmıs haberturkte haberı yapılmıs garıbım kımse selult varmıyokmu dıye yakalamaya calısmıyor ya :D

• mutlak olarak parayla ilgisi yok, insanlar statü ve kariyer olarak kendilerine yakın kişilerle birlikte olmaktan hoşlanırlar.

0|0
    0|0
  • Onu zaten asıl erkekler yapıyor.

0|0
    0|0
  • bunun erkeği kadını yok. para kendi başına çekici bişi zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...