Sizden önce 10 kişi ile öpüşmüş bir kız hakkında ne düşünürdünüz?

Sizden önce başlıkta gibi öyle biri hakkında ne düşünürdünüss ama artık cok degiştini yaptıklarından pişman oldugunu hergün acı cektigini göz önüne alarak yorumlarınısı bekliyorum..

Güncellemeler:
Neden bu kadar ön yarglısınz o kişi cok pişmansa aklı başına geldiySe. hergün aglayorsa hergün acı cekiyorsa binlerce kez tövbe edip allahına sıgındıysa. cok degiştiyse artık geçmişinden eser yoksa. geçmişi kötü diye. onu bir kenara mı atarsınız bu insanlık mı. her insan hata yapar.

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• " Nefsim kudreti elinde olan Allah'a kasem olsun ki ; Eğer siz hata yapan bir topluluk olmamış olsaydınız, Allah sizi helak eder, yerinize hata yapan ve bolca tevbe eden bir kavim getirirdi." (Buhari-Müslim)

Hata insanlara has olan bir şeydir. Kişi belli bazı dönemlerde yaptığı işin hata veyahut yanlış olduğu idrakına varamaz. Ama zaman geçer, bu olgunlaşma başladığında geçmişte yaptıklarından pişmanlık duyar. Hıristiyan iken yaptıkları için Müslüman olduktan sonra kişinin pişmanlık duymasından daha doğal bir şey olmadığı gibi, böyle bir insanı geçmişi yüzünden yargılamaktan da daha anormal bir şey yoktur. Bu aynı şekilde Müslüman olan biri için de geçerlidir. Hele ki yaptığı hatalardan dolayı pişmanlık duyuyorsa, rencide etmek yerine baş göz edilmesi gerekir. Önemli olan tevbe ettiği andan sonraki hayatıdır.

3|0
    1|0
    • allah razı olsun bu güzel cevabınız için

• İşte insanı doyuran bir cevap. Harikasınız.

• Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 22

• Birlikte geçirdiğimiz hiçbir anın yeterince özel olmadığını düşünürdüm ve bu beni yeterince huzursuz ederdi.He eğer ciddi değil de öylesine bişeyse isterse 500 kişiyle öpüşmüş olsun zaten ben onda özel an değil anlık zevk arıyorumdur.

Gerçekten pişman olduğunu bana geçirirse fazla bi önemi olmaz ama tabi yine de ister istemez bi burukluk olur.

0|1
    0|0
  • çok iyi öpüşmeyi bildiğini düşünürdüm :D

şaka şaka.Yeni sevgilinin bunu bilmediğini sanıyorum.zaten başkalarından bu tip şeyler duyduysa pek iyi şeyler için seninle birlikte olduğunu sanmam.Bu yüzden aşk hayatında erkeklerde özellikle kızlar çok dikkatlü yaşamalı birşeyleri.

1|0
    0|0
  • Ya sen senden önce 300 civarı kızla öpüşmüş bir erkek hakkında ne düşünürdün ? üstelik pişmanda değil ? :D

3|0
    0|1
  • 10 kişiden bişi olmaz 12 kişi olsaydı olurdu.

1|0
    0|0
  • bu kadar arabeske gerek yok

1|0
    0|0
  • Birlikte olduğun insanın geçmişini kurcalamak, onunla kurmayı düşündüğün geleceği yok etmekten başka bir işe yaramaz.

1|0
    0|0
    • bir erkek olarak böyle birini kabul edermydnz cok pişman ve gercekten cok degiştiyse hergün bunun için vicdan azabı cekiorsa.

• Allah böyle bir kişiyi alnıma yazmışsa neden olmasın.Hakkıma razı olmaya bakarım.Eğer hakkıma razı olmassam helak olacağımı bilirim.Dini boyutu kul ile Allah arasındadır.O affediyorsa bize söz düşmez.Bir musibet bin nasihattan hayırlıdır.Hakkınızda hayırlısı olsun.

• eşşek aynı eşşek diyorum.10 kişiyle öpüşen fırsat bulursa 1000 kişi ile de öpüşür.Birbirimizi kandırmayalım.

1|0
    1|0
  • kaşar

1|0
    0|0
  • laşka olmuştur

1|0
    0|0
  • deneyimli olduğunu düşünürüm tabi ki. öpüşme dışında neler yaptığını sorarım. başka şeyler yaptı ise yine deneyimli olduğunu düşünürüm ve bu hoşuma gider. sonra birbirimizi tanıma sürecine gireriz.

0|0
    0|0
  • 10 a gelene kadar neredeymıs?10 tane bu 1-2 tane degıl

0|0
    0|0
  • oha derim

0|0
    0|0
  • direk kaşardır benim için gözümde değeri yoktur 11 . ci olur çeker giderim:)

0|0
    0|0
  • Tövbe etsin.

1|0
    0|0
  • bağımlı olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • durmak yok yola ddevam

0|0
    1|0
  • pişmansa zaten değerli biridir. severim onu. ama mümkünse haberim olmasın yediği nanalerden.

1|0
    0|0
  • 10 kişi ile öpüşmüş düşünürdüm

1|0
    0|0
  • o dudaklardan hayır gelmez

1|0
    0|0
  • olabilir normaldir, bende 11.kişi olurum bi sakıncası yok...

1|0
    1|0
  • benle iken öpüşme gerçekleşir ise sorgularım benden öncesini ve sonrasını değil

0|0
    0|0
    • öpüşmeyi hata olarak düşünen bir zihniyet pehhh .. neden gizli oldugun anlaşıldı

• Benden önce kimlerle öpüştüğünü neden biliyorum ben?

0|0
    0|1
    • Soruyu okurken darlandım yahu. Şimdi düşünüyorum da ben kimlerle aynı otobüs sırasında ya da ekmek kuyruğundayım diye ve tırsıyorum yani

Kızlar Ne Diyor 10

• herkez geçmişte hata yapar önemli olan bunları birdaha yapmamndr allah affettikten snra kula eleştrmek düşmez üzülme sen. eger gercekten degiştiysen. güzel günler seni bekliyor

0|0
    0|0
  • bana kalırsa biraz saflık var sende.. bunu burda anlatman önmsz tabi ama baskalarına da anlatıosan yanlış yapıosun demektir.. her insanın bi cahillk dönemi olyr bu dönemi en az hasarla atlatabildysen ne mutlu ama bu bana kalırsa cok.. acı cekiyor olabilrsn pişmansında belli ki ama tövbe et Allah yardım eder elbette..

0|0
    0|0
  • seversin öepersin bide bunun hesabımı olur. Sayının ne önemi var ha bir ha 100. Takılma derim.

0|0
    0|0
  • genelevdekiler bile o kadar öpüşmüyor..yuh yani...önüne gelenle öpüşmüş o zaman..anlatmasın iyi imaj olmaz.

0|0
    0|0
    • Yok artık Le Bron James,ne genelevi ne o kadar öpüşmemesi,yahu lise çağında ki kızlar bile 100 tane sevgili değiştiriyor artık

• Bilmeyen hiçbir şey düşün(e)mez.

0|0
    0|0
  • her önüne geleni öpüyor herhalde derim

0|0
    0|0
  • Anlatmak zorunda mısın? onlar anlatıyor mu ki. Neden kendini bu kadar küçük düşürüyorsun. Değecek adam mı var etrafına bir bak. Onlar yüzlerce kez yatıyorlar belkide.

0|0
    0|0
  • höff amma abarttın he güncellemende. geçmişi kötüymüş, sanki kerhaneden alıyolar seni. ya bi kendine gel. iki dakka saçmalama.

1|0
    0|0
  • 10 kişiyle öpüşmesi bişey değil, her önüne gelene anlatıyosa salak olduğunu düşünürüm, çok net.

1|0
    0|0
    • ilk 11 e girdik iyi bari de denebilir jksdghafjkashfjklasd

• her şeyi de söyleme be tatlım ya :(

1|0
    0|0
    • nasıl olsa gizli yazıyor, bırak döksün içindekileri:)

• 10 kere aşık olmuştur belki :@

siz onlarca kadınla yatıyosunuz ama insanları paldır küldür yargılıyosunuz.

sanki 10 kişiyi art arda öptü

Yükleniyor...