Türk takımlarımız Avrupa'ya iyi başlayamadılar bugün de Beşiktaş ne düşünüyorsunuz?

GS de BJK de yenmesi gerekirdi gerçekten yazık oldu hele BJK nin bugün kesin yenmesi gerekirdi son dakikalarda yenen gol üzücü düşünceleriniz neler inş Trabzonsporla yüzümüz güler..

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Fark atacagimiz maçta önce direk sonra da zemin 2 te engel oldu
    Bursa sezon basi koy takimina elendi
    Gs ilk macinda a2 takimi diyebileceğimiz takimla son dakika berabere kalabildi
    TS ise Ukrayna en kotu sezonunu geçiren takima karsi rahat skor alamiyor
    Yine hüsran

0|1
    0|0
  • Bu * koduğumun şansı niye hiç Beşiktaş'ıma gülmez. Neden ya. İyi oynuyoruz her şeyi yapıyoruz ama olmuyor. Galatasaray oyun olarak da sahada yok ki zaten oynadığı futbolla mağlubiyeti hak etmişti berabere kaldı. Çok iyi oynadık sayısız gol pozisyonu skora bak. Bu kadar şansızlık olmaz.

0|1
    0|0
    • İki takımında mutlaka kazanması gerekirdi evlerinde 1 puan ile yetindiler bence üzücü bir başlangıç ama BJK gruptan rahat çıkması lazım toparlicaktır.

• Kardeşim bu takıma karşı ztn pozizyon bulacaksın bulmazsan ayıp dediğin gibi herşey iyi güzel bir son vuruşlarda sıkıntı varsa çözülür ztn :) GS de dert daha büyük.

• Ben sadece bu maçı kast etmedim sezon başından beri olan durumumuzu söyledim. Feyenoord ve Arsenal maçları da dahil yani. Çok pozisyona girdik ve çok az pozisyon verdik. Bir şansızlık var üzerimizde kıracağız bu şansızlığı inşallah.

• yabancı sınırının sonuçları bunlar

0|1
    0|0
    • Yabancı sınırlaması yıllardır var milli takım şuandada ortada bide serbet bırakalım öyle deneyelim iyi olan ztn oynar katılıyorum ama nolursa olsun bu takımı yenmeliydi Beşiktaş.

• bursasporda başarılı bir takımdı ama o da elendi

• Aslında kısmende olsa var @energy ama dediğim gibi ful Türkte çıksan bu takımı yeniceksin.

• Basit hatalar ve basit goller yiyoruz halen..
    1-0 alan besiktas 3-4 yapabilicekken beceriksizlikle yapamadik ^_^
    Galatasaray hakkinda söylencek pek bisi yok cünkü , sahada galatasaray yoktu 90 dakika neredeyse.. ^_^
    Umarim bundan ders alip toparlanirlar..

0|1
    0|0
  • İŞŞŞTEE BUU :)) BU SENE ÇOK CAN YAKAR TRABZONUM :)) umarım diğerleri de başarlı olur avrupada

1|1
    0|0
  • Trabzon'umuz inşAllah yüzümüzü güldürür.

0|1
    0|0
  • Türk takımlarımız avrupa standartlarında değil. bunu kabul etmek lazım.

0|0
    0|0
  • Seneye fenerbahçe gerekeni yapar.

0|0
    0|0
    • Onuda biliyoruz be kardeşim yine 0 çekmesinde kafi :)) Şaka bir tarafa yaparsa alkışlarız

• O bir yanlışlıktı eskide kaldı o günler ondan sonra şampiyonlar liginde çeyrek, uefada yarı final.. Seneye görüşürüz :D

• aynen öyle her takım tek yarışıyor gs de bjk de iyi başlamadı trabzonsporla yüzümüz gülerde bir sevinç yaşarız

0|1
    0|0
Yükleniyor...