Yurdumun polisi çok kibarmış aslında. Sizin de önyargılarınız var mı?

dün gece oda arkadaşım rahatsızlandı acile götürdük serum filan taktılar neyse serum bitti geri yurda dönmemiz gerekiyor o saatte dolmuş filan yok tabi bizdede taksiye verecek para yok hastane polisine durumu anlatttık arkadaşlarını aradı bizi devriye aracıyla yurda götürdüler geçerken nöbetci eczaneden ilaç aldık ilaç alacak paranız var mı diyede sordular üstelik polislerin kaba insanlar olduğunu düşünürdüm ama hiç öyle değillermiş sizinde böyle ön yargılarınız var mı?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yurdum polisi iyidir iyi =) Adamına göre davranırlar sadece

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kabası da var,kibarı da. link

0|0
    0|0
  • Bu durum insanlara bakış açısıyla, yaşadıklarınızın karşılaşmasıyla ilgili bence .. Ön yargılara bile ön yargıyla bakılmaktadır :)

0|0
    0|0
  • polisler kabaya kabadır. sen içki içip trafiğe cıkarsan, eşkıyalık yaparsan, öttürürler... ha aralarında yobaz da var, ama çok az kesimi...

Not: Polis değilim...

0|1
    0|0
  • kabasıda var inceside bu arada o tarz durumlarda polisler eve kadar bırakmak zorundalar ..

0|0
    0|0
    • neden zorunda olsunlar ki?

• bırakmak zorundalar çünkü bu devletin vatandaşısın zorda kalmıssın ve oda bu devletin polsi polisin görevi sadece suçluları yakalamak değil buna benzer bi olay benimde başıma gelmişti polis söylemişti evine kadar seni bırakmak zorundayız bu bizim görevemiz vs vs.

• ya ya sadece bayanlara öyleler.ve ilden ile değişiyor.

0|0
    0|1
    • neden ya bizim durumumuzda erkekler olsaydı bırakmazlarmıydı gidecekleri yere?

• bırakıyolar bırakmazlar mı yarım saat yalvardıktan sonra. hiç harçlığın falan var mı diyenide görmedm yani.

• Beni de eskiden okula bırakıyorlardı :)

0|0
    0|0
  • Asla olmadı. Bence bazen "Hırsızın hiç mi suçu yok?" demeli halkımız...

0|0
    0|0
  • bazıları çok iyi bazılarıda işini kötü kullanıyor adam değiler size iyileri deng gelmiş

0|0
    0|0
  • Olmazmı

0|0
    0|0
  • Polislerin hepsini diyemeyiz ama genelde severim ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bazıları çok iyi bazıları da devletin onlara verdiği gücü kullanıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...