Erkeklerin kaşlarının ortasını alması hakkında ne düşünüyorsunuz?

soru yukada kızlar cevap verirse daha iyi olur erkeklerin ne düşündüğüde önemli aslında . siz yapıyomusunuz ?

Güncellemeler:
kendine bakan bi erkeğin içide rahat etmez bence

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Martı kaş mı gezicek?Zaten direk söylerim ben öyle olursa kaşları.Ne öyle ya.

0|1
    0|0
  • alsınn bencee!

0|1
    0|0
  • Sadece ortası değil eğer diğer yerleri de güzel değilse alabilir düzeltme yapabilir sadece kadınlar bakımlı olacak kaş alacak diye bi kural yok. Zaten hep düşünmüşümdür kadınlar pudra sürüyor da neden erkekler sürmüyor filmlerde tiyatro oyunlarında erkeklere de ruj sürülüyor hafif dudak hareketleri daha net algılansn diye ama çok tatlı bi görüntü bence. Neden günlük hayatta bu yadırganıyor anlamıyorum. Erkekler de saç boyatmalı ağda yapmalı fön çekmeli saçlarına onlar da çekici görünmeli. Hormonların yardımı olmaksızın görsel anlamda da bizi çekmeliler daha fazla.

0|0
    0|0
    • bizim toplumumuzda böyle ne yazıkki.

ikinci nedenide bunları adam gibi yapmayı bilen yok . sanırım kızların erkeklere öğretmesi gerek :D

• alınmalı martı kaş hiç hoş değil.

0|1
    0|0
  • Bence bütün erkekler almalı ne o öyle tak kaş gibi :s

0|1
    0|0
  • alınmalı

0|1
    0|0
  • alsınlar bence köprü kurmalarından iyi.

0|1
    0|0
  • Alması iyidir.Tek kaş yok yakışmıyor.

0|1
    0|0
  • alınabilir kişinin kendi tercihidir.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle erkekler kaşlarının ortasını almalıdır.

0|1
    0|0
  • Alması iyi olmuş derim.

0|1
    0|0
  • Almalı martı kaşa hayır

0|1
    0|0
  • aşık olduğum adamın kaşları birleşikti ve hiç umrumda değildi

0|2
    0|0
    • Alkın tanımlarında birini yaptı arkadaş. :)) +1

• Demek istediğim aşk sevdiğin kişiy olduğu gibi kabullenmektir demek istediği id arkadaşın. :)) Öyle demek istemediyse yanılmışımdır. Özür dilerim.

• yok yok özür dilemeyin doğru analiz :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşım aynaya baktığında kaşlar seni rahatsız ediyorsa gereğini yaparsın. Bırak insanların düşüncelerini hayat senin seçim senin kendin ol başkası değil.

0|1
    0|0
    • beni rahatsız ettiği için alıyorum zaten de diğer insanlarında fikirlerini merak ettim =)

• Bak arkadaşım elinde 5 tane parmak var. 1 yüzük alırsın birine takarsın ama diğerine takamazsın çünkü birine o uyarsa diğerine uymaz insanlarda böyledir birini memnun edersin ama diğerini edemezsin :) Bu yüzden sen kendine bak gerisi teferruat.

• ya bilmiyorum bana çok banel geliyor. Tamam martı kaş ise adam hani alınması çirkin duruyor tamam da martı kaşta iyidir. :))) :))) ama bana kalırsa tek tük için de kaş ortası almak hoş değil bence yapmacık olduğundan kötü duruyor :)

0|2
    0|0
  • Seçim kişiye aittir.

0|0
    0|0
  • aslın tabi o kadarda değil millet marttı sanıp ekmek atar sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...