Ailenizle neden tartışırsınız? En çok tartıştığınız konu nedir?

Ailenizle en çok tartıştığınız konu nedir ? Neden tartışırsınız ?

0|0
26|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• annemle en çok tartıştığım konu ev işleri,yemek,temizlik...ve benim kitaplara fazla para harcamam.

babamla en çok tartıştığım konu , yok öyle bir şey.babamla tartışmam hiç.

0|0
    0|0
  • eve gırer gırmez lutfen benımle kımse konusmasın tamamı derım bazen ... Cogunlukla babamın burnunu herseye sokmasından kaynaklanıor hem meraklı hem herseye kulp bulma cabasında bısı solesem agızımda kalır laf valla dıorum kaynana gıbı adamsın cok sagol sımdıden alsıtırdıgın ıcın derım :D

0|0
    0|0
  • Bi aralar sürekli aksamları cıkmama karısıyolardııı canlı müzige gidiyodukk.Arkadaslarımda kalmama karısıyolardı..Cıkınca burnumdan getiriyolardıı..Simdi cıkmıyoruum neden cıkmıyosun cıksana diolarrr yaaa delileer :)

0|0
    0|0
  • Sorun cıkaran degil, toparlayan tarafım daha cok.Bir sorun oldugunda ise, annem-babam bir cok akrabam bana danısır, isteklerim de olmaz pek, basımın caresine bakarım her zaman, defalarca denememe ragmen basaramamıssam son care olarak soylerim o da yapılır.Tartısmam.

0|0
    0|0
    • İşte herzaman ve her yerde duymayı ve görmeyi arzuladığımız örnek davranış bir arkadaşımız

Tanışabilirmiyiz acaba bende sizi tanısam :))))))

• Sorun istemiyorum :)

• Sorun mu ? ben yapıcı bir insanım toparlama özelliğim mevcut :) sorunları yok eder. çözümler ile mutlu yaşarım.

• zırt pırt kaybolurum

"şu yolları bi öğrenemedin yaşın olmuş 25, hala her gezme diye evden çıktığında taksiyle dönüyosun. baban bi taksi plakası alaydı keşke,senin şu yatırdığın paralardan daha az zararda olurduk" diye kızıyo annem.

babam da "kızma kıza, evden çıkarken beline ip bağlayalım döne dolaşa evi bulur artık" der

0|0
    0|0
  • Babam genelde pek kizmaz. Annemle tartisiriz genelde. Yok su odani topla bak el alemin kizlari yemek yapar sen yapmayi gectim sofra bile toplamazsin. Artik yeter bu kadar kiyafet. Gefekli gereksiz herseyi aliyorsun. Biraz anlayisli olmalisin sen cocuk degilsin artik.

0|0
    0|0
    • Kıyafetler ve sen profilinde bile rengarenk görünüyorsun gardolabında böyle ise annen yıkamaktan sıkılmıştır :)

• Bana gore dolabim bim bos :(((((((((

• bu saatte mi eve gelinirrr heee bizz hep snın gelmenımıı beklıcezz hee cevapp verr kapanma su odana bılgısayarı bırgun atıcam asagı sen uyurken ama hanfendı sabahlra kadr oturur butun gunde uyurrr sen nasıl ınsansın anlamadm kıı :D

0|0
    0|0
  • bizim ailede herşey sorun (=

1|0
    0|0
    • Sende sorunlusundur o zaman :))) Uzak durmakta fayda var sorunlar bizede bulaşabilir :)))

• Küçük sebepler yüzünden olabiliyor tartışma bazen ama öyle büyük bir problemimiz yok çok şükür

0|0
    0|0
  • kardeşim hiç iş yapmaz ve ben yaparım genelde bende patlıyorum sonunda suçlu ben oluyorum en çok kavga bundan çıkıyo..

0|0
    0|0
  • sevgilimm..:)

0|0
    0|0
    • Kesin annen kulp bulmuştur

• evet:D kürt olduğu için güyaa..çok ta tın ben insanları kürt,türk vs vs . ayırmam .bu benim hayatm ne de olsa:)

• din meseleleri özgürlük isteğim

1|1
    0|0
  • inan çok küçük sebeplerden arkadaşlarıma kalmaya giderim kızarlar yemek yemem ben tokum derim kızarlar ev işlerinde anneme yardım etmem kızarlar pc başından kalkmam kızarlar ders çalışmam kızarlar tabi bende ters cevap veririm tartışma çıkar

...

0|0
    0|0
  • bır haftadır evden kımse ıle konusmuyorum benı evlatlıktan reddeyledıler :)

cok dık kafalıymısım soz dınlemıyormusum odam cok dagınıkmıs klasık seyler :)

ama bunun ıcın degıldı son kavgamız :)

0|0
    0|0
  • 1 piercing daha yaptr evden atılırsın...tek tartştğmz konu bu

0|0
    0|0
  • her konuda kavga cikarmak icin bahaneleri var yere catal dusse bile bagiriyorlar

0|0
    0|0
    • Hımmm Kavga gürültü eksik olmuyor anlaşılan sizin evde

Sen de mutluluğu dışarda arıyorsundur

Umarım madde temininde aramıyorsunudur :(

• çok dagınıgım hıc toplamam tek sornumz o

0|0
    0|0
  • Babam beni kiskaniyo

0|0
    0|0
  • eve giriş-çıkış saatleri.

0|0
    0|0
  • Evin dagınıklıgı

0|0
    0|0
    • Annene hiç yardım etmiyormusun sen :))) aaaa çok ayıp ama :))

• Bana da yazık ama hangi biriyle ugraşayım :) Yemekler bana ait.. Ya dokundugum yeri anında dagıtıyorum yapıcak bir şey yok çözüm yok :)

• Görevlerimi yerine getirmemem

0|0
    0|0
  • yemek saatleri

0|0
    0|0
  • erkek kardşmn saçma sapn kısknçlıklarıı

0|0
    0|0
    • Sana ayrılacıklı davranıyorlarsa evde kardeşinin kıskanması normaldir

• Bak şimi senin için çok üzüldüm ya

kardeşin kaç yaşında

• aramzda 1 yaş var

• öle bi sorunum yok :D çnkü babam yok :D annemde saolsun aiyyy yerim onuuuu :)

0|0
    0|0
  • babamla çok benzediğimizden kapışıyoruz ara ara, en son evden kovuldum, amcamlara sığındım. annem de benden geveze, bazen bunaltıyo. ama barış içinde güzel güzel yaşayıp gidiyoruz genelde.

0|0
    0|0
    • Kısaca artık evden gitsen de kurtulsak diyorlar sana sende anlamamazlığa vuruyorsun :)))

• yok yok. 3 ay önce kovdu, 8 sene önce üniversite için ayrılmıştım. sıkıntı yok ya. iyiyiz şimdi, keyfim yerinde.

• keyifler tavan yapmış o zaman :) böyle daha mutluyusundur

Erkekler Ne Diyor 10

• Kavgaya herhalde hazır bir anne ve baba.Ama bütün ailenin(akrabalarda dahil) evlen diye tutturmaları tam kavga meselesi ama altan almak iyidir.

0|0
    0|0
    • Bu sorun bütün çocuklarda vardır sanırım

evde istemiyorlar artık bizi kovmanın kibarcası haline geldi :)

• Hemde nasıl.Ya bir evlen ee sen hele bir evlen diyorlar ya.Haklısın sanırım.

• Dostum ne kadar geç evlenirsen o kadar iyidir

• şu ana dek "ne zaman evleneceksin de torun seveceğiz,yaşlanıyoruz bla bla bla" şeklindeki kafa ütüleme seanslarında tartışma yaşanıyor idi.

0|0
    0|0
  • hayatımın düzensizliği...

0|0
    0|0
  • düzensizlik

0|0
    0|0
  • Gökkuşağı

0|0
    0|0
  • tartışmayı sevmem. malca düşünürüm.

0|0
    0|0
  • değişik bir aileyiz .. genelde çok eğleniriz .. tartışmalar genelde ben sinirlenince çıkar ..

0|0
    0|0
  • genelde barış halindeyiz..

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda dini konularda sürekli tartışma halindeyiz :/

0|0
    0|0
  • "Suzuki GSX-R 600 K9 White* alacağım" diyorum, almamam için bütün ambargoları uyguluyorlar.

* link

0|0
    0|0
Yükleniyor...