Beyler bu sorum özellikle size :))?

Diyelimki sevgiliniz ya da eşinizle beraber maç izliyorsunuz ikiniz tuttuğunuz takım ise rakip takım eğer yenen takım siz olsaydiniziz eşinize ya da sevgilinize napardiniz? Yenilen siz olsaydınız ve eşiniz ya da sevgiliniz sizle dalga geçse napardınız :)

Güncellemeler:
Hadi bekliyorum :)
Eğer o maçı yenen eşimin takımı olsaydı o gece onla ilişkiye girmez öcümü alirdim :))

0|0
0|24

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle tutuğu takımın kilodunu giydiririm. Sonra, tutuğum takım yenerse, atıkları gol kadar ben de onun kaleye sallarım, yok eğer tutuğum takım yenilirse bize attıkları gol kadar onun kaleye sallarım. Yani her şekilde yiyecek, yazık la bu kadınlara amk. Her şekilde de yiyorlar, hiç kurtuluşları yok amk. Adalet mi la bu.

0|0
    1|0
    • Tuttuğu takımın kilodunu ne amaçla giydiriyorsun :) ya yemek istemezse cani :)

• Niye kaçarı yokmuş

• Benim ufaklik rahat durmaz da ondan. Ne yapsin garibim, bahti kara. Illa yiyecek.

Erkekler Ne Diyor 23

• alti üstü futbol
    hele esimse..
    ne yapcam maci kapatir gider yatarim:D

0|0
    0|0
  • yenılırsek hıncımı ondan alırım yanı dovmek dıye anlasılmasın bır nevı seks :DD
    yenersek sarılırım yatarım konusurum susmam :DD

0|0
    0|0
  • gece intikam alınır

0|0
    0|0
  • spor değil mi bukim yenmiş kim yenilmiş önemi yok ki.. sonuçta beraber birşey yapıyoruz. yenerse takımı tebrik ederim benim takım yenersede o tebrik eder olay budur. hem bu soru için gizlenecek bişeyin mi var şüphe uyandırıyorsun haberin ola.

0|0
    0|0
  • Benim takım yenerse, gerçekte de benim takım yensin isterdim heralde yani aramızda bir maç yapardık ( çif kale ) ;)

0|0
    0|0
    • İstemezse :)

• Maç olduktan sonra ilişkiye girmek bir ihtiyaçmıda :))

• İhtiyaç tabi ama maçla bir alakası yok :) Bazı evlilikler ilişki olmuyor veya bencil ilişki ( işini görüp yatan cisler ) yüzünden bitiyor :)

• ben maç sevmem ama laf yarsa işkence ederim ona işkence yanlış anlaşılmasın gıdıklanıyorsa gıdıklarım fyada ısırırım falan

0|0
    0|0
    • Gün gelir o da sana eder :))

• yenilirsek yatğaa gider uyurum :D ama birde yenersekk ovv çekeceği var benden sataş dur sabaha kadar :)

0|0
    0|0
  • Onun tuttugu takim yenerse sertce seks :) benkm tuttugun takim yenerse kutlama sexi her turlu kacari yok ;)

0|0
    0|0
  • Benim takım yenerse onu gece bulutların üstüne cikarirdm onun takımı yenerse isteksiz ilişkiye girerdim

0|0
    0|0
  • Bazı şeylerde seviye korunmalı. Şahsen koyu bir Beşiktaş lı olarak böyle şeylere gelemem. Ama tartışmam uzaklaşırım.

0|0
    0|0
    • Beşiktaşlilar ayri oluyor zaten :)

• Futbol sevmediğim için, benlik bir soru değilmiş. :)

0|0
    0|0
  • İstediğini diyebilir maç sevmiyorum haklısın derdim

0|0
    0|0
    • Mantikli :))

• Düşününce tepki verip karşındakinin kalbini neden kıriyim ki saçma bir eğlence yüzünden ki bana o eğlencenin bir kârı da yok

• 5 dakka maçın geyiği olur sonra hayat normale dönerdi pıçaklayacak halim yok :)

0|0
    0|0
  • Girmesin kimse aramıza :d

0|0
    0|0
  • Arkadaş ben internete girmeyeyim ya bu nasıl Türkçe gidiyorum ben terk ediyorum buraları.

0|0
    0|0
  • Koyduk mu derim :D

0|0
    0|0
  • nasıl koyduk ama derdim hahahaha şaka şaka eşimi kandırır galatasarayı tutmasını isterdimm :D

0|0
    0|0
  • rövanşınıda biz oynardık :))

0|0
    0|0
  • ağzını burnunu kırarım

0|0
    0|0
  • takımını takımım s. ktı senı de ben s. kcem derım herhalde :D

0|0
    0|0
    • Senin takım yenilse :)

• Gene olan kıza olacak yani :)

• herkes istedıgını alacak benı s. kecek degıl ya :D

• Benim takımım maçta yenilse akşam rövanş isterdim :)

0|0
    0|0
    • Niçin :)

• İntikam amaçlımı :) yoksa yenilgiyi unutmak için mi ya da senle dalga geçtiği için mi :))

• Hahaha ruh halime bağlı :) Enrique iglesias'ın da dediği gibi Sweetest pleasure is pain :)

• eğerki benim takım yenerse o bana oral yapsın, ama onun takım yenerse ben ona oral yapıyım şeklinde bir iddaaya girerek işi daha eğlenceli yapardım ;)

0|0
    0|0
  • Her türlüsünde seks ;)

0|0
    0|0
    • Niçin :)

• Öfkelisini kolay kolay unutamaz gibi :)

• Ikisini de unutamaz ama öfkelisinde sanırım yumurtalar da girer şiddetinden ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...