Basen nasıl erir?

Yahu şu basenler nasıl eritilir hele bir deyin bana, ne yaptıysam erimedi. 47 kiloyum 164 boyum ama basenim etli etli bana bir yetisin yoksa ben delirecem...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bazı basen eritme egzersiz hareketleri var, onları denedin mi?
    İnternette var, otur kalk hareketleri ve bacak iç dış kısımlarında erime yapmayı sağlıyor.
    Kısa sürede yapılabilecek bir şey yok, elektronik fitness cihazları hikaye.

0|0
    0|0
    • O hareketleri tabiki denedim kilo veriyorum onlari yapinca ama kiloyuda ustten veriyorum kemiklerim cikiyo sonra

• Basen eritmek için ne yaparsak yapalım en kötüsü karın kasları da çalışır, vücut üst bölgesinin zayıflamasını istemiyorsan bol bol yemek yemelisin, verdiğin kiloyu geri alırsın. 47 kilosun zaten çok zayıfsın, basenlerin nasıl oluyor onu anlamadım, ama en iyisi bacakları çalıştıran Pilates yapman, enerji ve zayıflamamak için yemek yemeği de ihmal etmemen.

• 1.64 boya 47 kilo da nasıl etli oluyor bana bir açıklamsını yapar mısın? 30 kilo mu olmak istiyorsun abartmayın şu işleri

0|0
    0|0
    • Aileden basenliyiz. Söyle soyleyeyim 47 kilomun hepsi sanki basenimde diger her yerim kemik kemik

• Allah Allahhhhhhhhhhhh bu yeni nesil mi bozukkk biz de mi sorun var anlamadım gitti bir türlü 47 kilo da nasıl basen alıyor kafam almıyor :)

• Valla belim 56 basenim 95 sen dusun

• bazı basenler öyle erimez kilon normal

0|0
    0|0
    • Erisin arkadaş ya. Bu basen e ri ye cek. Disari cikasim gelmiyo onlar yuzunden

• 6 ay yaptim basenli olanlarda basen genisletiyor

• valla bilmiyorum o basen erimez ettir o doğuştan oran dolgun :D

• sıkıntı etme boşveerrrr
    seni seven böyle sevsin sağlığından yana tehlike teşkil etmiyor

0|0
    0|0
  • Çalkala güzlim çalkala :)

0|0
    0|0
  • Ekmeği bırakmalısın , pilates ve squat , günlük en az 30 dakika hızlı yürüyüş vücudu sıkılaştırır :)

0|0
    0|0
    • Ekmek mi hic sevmem. Ekmek turevi makarna falan sevmem

• Kalca genisletiyor

• Tam tersi sıkılaştırır bacak ve kalçayı harekette hata olmalı bir çok arkadaşım squat çalışması yapıyor :)

• O kilo bence gayet iyidir ya

0|0
    0|0
    • Kilom iyide basenim çok genis

• neden basenın cokmu var

0|0
    0|0
  • neden eritiyorsun kadını sexi gösterir

0|0
    0|0
  • balıketli kızlar her zaman iyidir boş ver
    :)

0|0
    0|0
    • Ne iyisi ya itici olmasin o

• yok canım sende erkeklerin hoşuna gider balıketli kızlar boydan foron var mı bir bakıyım

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence aşırı olmadığı sürece bir kadına gayette güzel yakışıyor.

0|1
    0|0
    • Valla bana herkes cok zayif oldugumdan basenimde asiri genis gozuktugunden resmen basen olarak dogmussun diyor

• Valla ne yalan soyliyim pantolon giyince yanlardan basen cikmamasi önden duz durmasini isterdim. Popo guzeldir ama basen degil

• Anladım canm. Bende de var ama normal bence zayıf olduğun için daha çok göze batıyor. Kilo almayı deneyebilirsin.

Yükleniyor...