Real Madrid'te sezonun oyucusu kim?

bu sezon real madrid de sizce en verimli olan futbolcu kimdi? bence özil maçlar olsun el classico olsun baya iyi bi sezon geçirdi.

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Önce Ronaldo, sonra Ozil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Özil iyiydi evet :) Ama en vitaminlisi yine pepeyd :))

0|0
    0|1
  • hakan şükür

0|0
    0|4
  • ronaldo mesut

0|0
    0|0
  • Mesut ve eyer gecmisteki performansina bakilirsa bu sezon Karim Benzemada superdi

0|0
    0|0
  • kaka ve casillas

0|0
    0|0
  • kaka bence ...

0|0
    0|0
  • bu sezon real madrid de sizce en verimli ol

0|0
    0|0
  • ra her seferinde kullanıyorum.İyi akıl ed SDSDF

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Mesut Özil harika işler yaptı geldiğinden bu yana ancak dünyanın en iyileri tek başına da maç kazandırabilir ve Crıstıano Ronaldoyu tartışmaya gerek yok adam dünyanın en iyisi Messi ile birlikte bu yüzden cevabım Crıstıano Ronaldo.

0|0
    0|0
  • Real Madrid bu sene takım olarak çok iyi oynadı. Barcelona gibi bir takımın olduğu ligde bitime 2-3 hafta kala şampiyon olmak bence hiç de kolay değil. Takım olarak yüz gol barajını da aştılar ama bu yıl ki başarı da kuşkusuz en büyük pay. En yakın uçta İker Casillas, en ileri uçta Cristiano Ronaldo ve orta tarafta numaralı tribünlere yakın mesafede oturmakta olan Jose Mourinhodur. Saygılar sunarım.. :-)

Bu arada GOL!

Son şeyi ben demedim Ertem abi atladı.. :-)

0|0
    0|0
  • tartışmasız ronaldo takımın en iyi oyuncusuydu.messiye gol krallığını ne kadar da kaptırsada real madrid gibi kollektif futbol oynamayan bi takımda bunu başarmak zor olsa gerek :)

0|0
    0|0
  • devıd bekım

0|0
    0|2
  • ramos ve khedira. hele khedira, adam orta sahanın emniyeti oldu resmen. ronaldo ve mesut beklenildiği gibiydi zaten. real madrid'e santrafor şart.

0|0
    0|0
  • Özil

0|1
    0|1
  • Casillas tabii ki.Ligin en iyi kalecisiydi şüphesiz ki ispanya liginde o kadar ciddi bir defans anlayışı da yok.

0|0
    0|0
  • tabiki ronaldo:)

0|0
    0|0
  • Kendisini hiç sevmem ama Ronaldo'ydu.60 küsür gol attı ki,atılan bu gollerin çoğu da kendi yarattığı pozisyonlardan.Ama Messi 1 numara ne olursa olsun;)

0|0
    0|0
  • Ben Cuentraomudur nedir onu beğeniyorum. özellikle euro2012 finallerinde üst düzey performans sergiledi

0|0
    0|0
  • ben

0|0
    0|0
  • tabii ki casilias.

0|0
    0|0
  • casillas

0|0
    0|0
  • Ramos.

0|0
    0|0
  • Pepe

0|0
    0|0
  • Valla Onu Bunu Bilmemde Uzaylı Birini Çok Beğendim ÖyLe Bi Futbolcu Görmedim :D 'Leo Messi' ;))

0|0
    0|0
  • Defans Uclusu+ Sag sol acık acıklar :D .

0|0
    0|0
  • Casillas

0|0
    0|0
  • c.ronalda ayakları çalıştı mükemmel golleri var bu sene

0|0
    0|0
  • cr7

0|0
    0|0
  • ronaldo pepe mesut.