Kızlar neden spor yapmıyorsunuz?

Hanımefendi'ler lütfen spor yapın, kadın dedin mi etli butlu olur diyenlere inanmayın. Her yeriniz yağ bağlamış iğrenç duruyor.

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Sana katılıyorum, çok güzel bir soru sormuşsun. Ben zaten on-iki senedir spor yapan bir kadınım. Kilolu olmak, kişinin kendine olan saygısını yitirmesi demektir. ''Balık-etli'' altında kendi şişmanlığını gizleyen çok insan biliyorum. Kişinin herhangi bir sağlık sorunu ya da fiziksel bir özrü olabilir. Ben buna saygı duyabilirim. Ama bu genç yaşlarında bu kadar kilolu ve yağ bağlamış vücutları gördükçe utanıyorum. Bu, bu kadar zor olmamalıdır. Her şey emek istiyor, karşılığını fit bir bedenle kavuştuğun zaman alacaksın. Fakat benim bu ülkeden hiçbir ümidim yoktur. Tembel-ruhlu, cahil ve bilgisiz bir nesil yetişiyor. Herkes inkar etse de, gerçekler hiçbir zaman değişmiyor. Yalanlar tatlı geliyor, acıtmadığı için olabilir.

Bilinçli, duyarlı ve kendini önemseyen herkes spor zaten yapıyor.

0|0
    1|0
    • Aynen öyle. Diyorum ki niye spor yapmıyorsunuz? Cevap şu: Önemli olan ruh güzelliği, gel de buna cevap ver.

Kızlar Ne Diyor 3

• Yüzme dışındaki sporları sevmiyorum...
    Belki bisiklet sürmek ya da kanoya binmek olabilir. Onlar içinde şartlar uygun değil. Yüzme içinde salon arayışı içindeyim...
    Şartlar şartlar şartlar...

0|0
    0|0
  • Sadece egsersiz yapıyorum aradada yürüyüş.. yetmez tabii

0|0
    0|0
  • Ben fitness + kick box yapıyorum dün çok yordum mekikte kendimi kaslarım hala ağrıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...