Karar vermekten zorlanır mısınız yoksa hemen ani kararlar mı verirsiniz?

karar vermekten zorarlanırmısınız yoksa hemen ani kararlarmı verirsiniz şöylemi olsa daha iyi olur böylemi gibi eskiden değil ama son zamanlarda karar vermekten zorlanmaya başladım çelişkiye düşüyorum demekki eskiden vurdun duymazmışım ;D sizlerde karar verirken zorlanıyormusunuz yada birinden destek görürmüsünüz kendi kararlarınızı kendinizmi verirsiniz

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde karar vermem çok hızlı olur. Çok nadir içinden çıkamadığım sonsuz döngülere giriyorum. O ara biri reset tuşuma basmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Eğer belirli ve sağlam kriterlerim olursa şıp diye karar veririm. Ama ne istediğimi ve ne yapacağımı bilmediğimde, taa ki içime sinene kadar uğraşırım, bunun süresi belli değildir, belki hemen, belki de uzun bir süre sonraya kadar sürebilir...

0|0
    0|0
  • kararlarımdan çabuk cayarım diye hemen karar verir ve hemen uygularım ama bazen pişmalıkla sonuçlanıyor işde

0|0
    0|0
  • hemen kararımı verdim verdimö veremedim mi dahada veremem hemen annemi ararım anne kararsız kaldım tavsiye ver diye burcumun özelliğini taşıyorum kararsız olmakla:(

0|0
    1|0
    • demek aynen yardım ediyor askerden önce çok umursamazdım askerden sonra acaba şöylemi yapsam böylemi yapsam kararsızlıklar başladı ;D sen annen bende çelişkşi olursa abim yardım ediyor

• aynen:D dur öyle dedin özledim bi mesaj atayım anneme:D

• vala at dün çarşıda gördüm halamla annemi elini cebime attı bir baktım para koymuş arkadaşımla geziyodum benden ömür alsın yaratan ona versin bazen ev konusunda tarışırız ufak bir tartışma sonra unuturuz ben çarşı içinde oturmak istiyorum o çarşıyı istemiyor

• kararsızım bu durum çileden çıkartıyor beni. dün elbise alacaktım 2 elbise arasında kaldım 30 dakika giyip çıkardım yok yani kararsızlık başa bela :)

0|0
    0|0
  • konusuna göre değişmekle birlikte mühim bir konu ise karar verirken kılı kırk yararım, sancılar, bunalımlar yaşarım ama, karar verdiysem o karar neticesinde kötü olaylar yaşadıysam bir daha düşünmem kızmam kendime..başta verdiğim emeği yok saymam..

0|0
    0|0
  • Kimseye kolay kolay fikir sormam.Ama karar vermem çok zaman alır.Kararımı verdiysem de onu mutlaka uygulamam gerekir.

0|0
    0|0
    • hım bende çok zor sorarım baktım çıkamıyorum abim danışırım ama kendi kararlarımı genelde kendim veririm zorda olsa

• Çok planlı biriyim...

Bir şey söylediğimde bile karşı tarafın bana vereceği yanıtlara karşı vereceğim yanıtları bile önceden düşünürüm.

Kararlar alırken de aynı şekilde özellikle hayatımın dönüm noktası olabilecek kararlarda ince düşünürüm.

0|0
    0|0
  • kendi kararlarımı kendim veririm ve hemen anındada olcak dediğim dediktir:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• karar vermekte çok zorlanırım arkadaşlarımda kendilerine göre yorumlarlar sonra sen geliyorum dememişmiydin olur ..

0|0
    0|0
  • Ani kararlar verilmek zorunda kalınabilir. O tür durumlarda iki seçenek sunar bu şekilde karar veririm. Ama onun dışında zamanım varsa, bir şeyi 3 defa düşünür 1 defa karar veririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...