Sizce çok mu evhamlıyım bu adam beni sevmiyor mu nedir?

daha önce 2 3 kere yine böyle oldu bu.

sabah uyandığında mesaj atmadı çokmu zor günaydın mesajı atmak

ben attım 11 de günaydın mesajı.

günaydın

günaydın bebiş

çok yoğundun dimi o yuzden yazmadın

yo sen yaz diye yazmadım

amaç?ben senden öncemi uyanıyorum hep bunu yapıosun önemsemiosn

ya sen yazsan ne olur ben yazsam ne olur neyi tartışıosun

ne önemi var dimi.neyse nasılsın

hala cevap yok :@

Güncellemeler:
sizce sorun bende mi her sabah mesaj atan adam atmadı dünde kavga etmiştik :S nasıl düzeltebilirim kendimi çok evhamlı olmaya başladım

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar herşeyi erkeklerden beklerler genel olarak her sabah sana günaydın olarak o mesaj atar ilk ama belli bir süre sonra aklına takılır acaba ben mesaj atmazsam o bana günaydın mesajı atarmı beni merak edermi diye düşünür yoksa ben mesaj atıyorum diyemi mesaj atar diye meraklanır bu nedenle sana mesaj atmamıştır senin uyandığında mesajı atmannı beklemiştir kalktığn mesaj göremediysen sen erken atsaydın daha çok mutlu olurdu herşeyi ondan bekleme eğer sende seviyorsan o mesaj atmış yada sen atmış önemli değil birbirnizi düşünmek ve özlemek önemli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok saçma. kim erken uyanırsa o yazar ya. hatta o bazen mesaj atar telim kapalı olur teli açar açmaz mesaj beklemeden yazarım aşkım ben mesaj yazdım gelmedimi der neyin tartışması bu anlamadım ha ben yazmışım ha nolucak ki ya. saçma.

0|0
    0|0
  • kendine güvenmelisin önce..çünkü bu güven eksikliğinden kaynaklanıyor.bir mesaj atmadı diye bu kadar büyütmemelisin ilerde daha büyük sorunlar olduğunda hemen ayrılmaya karar vereceksin demektir..öncelikle kendine sonra ona güven gerisi zaten gelir..

0|0
    0|0
  • Kendini düzeltecek birşey yok... Adam çok rahat... Sorunu onda ara kendinde değil... kadın ilgi ister, kadın ilgisiz yapamaz ve her erkek bunu bilir... İlgi yerini umursamazlığa bıraktıysa o ilişkiden pek hayır gelmez artık...

0|0
    0|0
  • bencede çok gereksiz .

şu anda sen haklı görünüyo olabilirsin ama belkide canını çok sıkan bi olay olmuş olabilir bunu düşündünmü hiç ?

0|0
    0|0
  • aranızdaki ilişkiyi yıpratmak için baya çaba sarfediyorsunuz maşallah böyle devam edin...

0|0
    0|0
  • günaydın bebiş :))

0|0
    0|0
  • bunlar sadece sebesız can sıkıntısı ikinizde bal gibi biliyorsunuz işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adamı boğuyorsun farkında değilsin

0|0
    0|0
    • neye dayanarak söylüosun bunu sitem ettim sadece

• bazı erkekler gerci çoğu öyle aslında :) fazla ilgi fazla mesaj olaylarını sevmezler.sen öğlene kadar bekle hatta akşam olsun bak o nasıl arayacak seni noldu mesaj atmadın filan diyecek hatta.çocuk okaadr alışmış ki nasıl olsa bana yazacakk amannn tirplerinde...boşverrrr üztüne düşme üstüne düşdükçe erkekler sıkılırlar.bizim gibi düşünmüyorlar ki...

Yükleniyor...